Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

NEJBRUTÁLNĚJŠÍ VRAŽDA ROKU: 4 rány do hlavy kladivem! Nemohli ji poznat! Krásná Češka Sabina byla těhotná. Zabila ji mafie?

Byla tak krásná a mladá…
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Byla krásná, mladá a zřejmě těhotná. Kriminalisté v Moravskoslezském kraji vyšetřují brutální vraždu Sabiny (†26). Sabina Č. měla čtyřicetiletého přítele z ciziny. Ve městě nebyl oblíben. Případ provázejí děsivé spekulace.

Lidé v Polance nad Odrou se bojí. Je možné, že mezi nimi chodí vrah. Sabině někdo rozmlátil hlavu kladivem. Bylo velmi těžké ji identifikovat. Podle webu TN.cz byla dívka ve 4. měsíci těhotenství. Otcem má být její čtyřicetiletý přítel, který ve městě nebyl moc oblíben. Místní ho neměli rádi snad proto, že je cizinec.

Právě on našel dívku v louži krve. Prý se zrovna vrátil z dovolené. „Sabinin partner nebyl v té době doma. To on ji našel mrtvou, když se vrátil z dovolené,“ řekl webu TN.cz pod zárukou anonymity kamarád zavražděné ženy.

Spekuluje se, co se v domě mohlo stát. Policie zatím nemá žádnou stopu. Ve hře je varianta, že dům přišli vyloupit zloději, Sabina je překvapila a oni ji ubili.

Hovoří se ale také o tom, že někdo z jejího okruhu se zapletl do sporů kolem drog a dlužil ohromnou částku. Je možné, že se na Sabině mstila mafie? Případ je na začátku vyšetřování, policie zatím žádné bližší informace neuvolnila.

Související články

Další články