Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

4 pádné důvody, proč si zrušit svůj profil na Facebooku

Zdroj: Profimedia.cz
Přemýšlela jste, že si zrušíte svůj profil na Facebooku, ale stále jste se k tomu nedokopala? Máme pro vás 4 pádné důvody, které vás přesvědčí, že život bez sociálních sítí bude lepší.

Sice žijeme v moderní době, kdy není přístup k informacím nijak komplikovaný, ovšem jste si jistí, že jsou veškeré informace skutečně důležité? Nechtěli byste zpět soukromí a klidný vztah Máme pro vás 4 důvody, které vás přesvědčí, že je skutečně dobré zrušit účet na Facebooku.

1. Znovu šťastný vztah

Vzpomeňte si, kolikrát jste se s partnerem pohádali kvůli tomu, koho si přidal do přátel, komu olajkoval fotku nebo kdo mu napsal komentář pod váš milostný portrét! Myslíte si, že takové věci řešili naši rodiče? Není lepší některé věci prostě nevědět? A myslíte si, že ti přidaní přátelé jsou opravdu ničitelé vašeho vztahu? Kde nefunguje důvěra, nemůže fungovat vztah.

2. Žádné drby

Čím méně informací o sobě a svém životě světu dáte, tím méně drbů o vaší osobě vznikne. U Facebooku perfektně funguje přísloví "jedna paní povídala". Dáte si na profil fotku s miminkem v náručí a hned si vzdálení přátelé myslí, že jste právě porodila a podobně

3. Lepší vztahy s přáteli

Pokud se vaše vztahy budou odehrávat pouze na úrovni online, věřte, že nikdy nebudou tak dobré. Není nad to zajít s kamarádkou na kafe a vše pořádně probrat. Osobní kontakt se jednoduše nedá nahradit.

4. Soukromí je zpět

Kolik máte v přátelích lidí, u kterých ovšem nechcete, aby o vás věděli vše Máte tam třeba prarodiče, kteří nemusí vidět fotky z party? Nebo šéfa, který se dozví díky Facebooku, že vlastně nejste nemocní?

Související články

Další články