Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

4 osudoví muži Lucie Borhyové: Tihle všichni jí zlomili srdce

Jak o Nicovi, tak o Alanovi si myslela, že jsou to ti praví.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Ta holka má ale smůlu, to už si snad ale vážně nezaslouží. Bohužel se ale minulost opakuje a sympatická Lucka Borhyová opět zůstala sama s očima pro pláč. Kdo jí všechno už zlomil srdce? A proč ji každý pro ni osudový muž opustí?

Jeden z nejkrásnějších párů českého šoubyznysu Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) ohlásili rozchod. Jenže sporťák není jediný chlap, který moderátorku nedovedl k oltáři, ale místo snubního prstýnku jí dal kopačky.

Usměvavé blondýnce uštědřil osud tvrdou podpásovku už několikrát a sen o svatbě a početné rodince se opět rozplynul jak pára nad hrncem. Kdo všechno Lucce zamotal hlavu a následovně odkopnul? Přinášíme vám 4 osudové muže, kteří jí nemilosrdně zlomili srdce.

1. Alan Babický (47) Golfista byl Lucčinou první velkou láskou. Chodila s ním, když začínala uvádět Televizní noviny na Nově. Vypadali jako pár snů a všichni věřili, že svatba je na spadnutí. Jenže po devíti letech přišel krach. Ani jeden se k rozchodu nevyjádřil, ale prý za to mohl utajený románek s Lucčinou kolegyní Michaelou Ochotskou, kdy ještě potupu snášela rok, ale pak už řekla dost.

2. Jaromír Jágr (43) Útěchu po dlouholetém vztahu s Alanem našla u našeho nejlepšího hokejisty. Vypadalo to, že v ní Jarda taky našel velké zalíbení a nejednou spolu byli přistiženi ruku v ruce. Sice románek trval jen dva měsíce, ale zato byl dosti intenzivní a plný vášnivého sexu. Pár do toho měl „hupsnout“ už na prvním rande. Jenže pak Jarda zas odletěl do zámoří a bylo po lásce.

3. Nico Papadakis (36) Tenhle řecký podnikatel zcela jistě moderátorce ublížil ze všech nejvíc. Myslela si, že je to on, ten „pan Božský“, jenže nevěděla, jak krutě se mýlila. Když otěhotněla, tak místo stěhování do slunného Řecka ji čekal pořádný šok. Niko se s ní rozešel ještě před porodem a o syna Lucase (6) dlouho nejevil zájem. To obrovsky Lucce zlomilo srdce, že se zdálo, že na muže zanevřela.

4. Michal Hrdlička (26) Sice si sexy blondýnka držela dlouhou dobu chlapy od těla, nakonec ji sporťák nápadně podobný Nicovi uhnal. Lucka se zamilovala natolik, že svou lásku k mladému seladonovi dávala celému světu najevo. Dokonce mu porodila dceru Lindu (1), jenže ani to vztah neudrželo. Michal prý nedokáže své libido udržet v kalhotách, tak mu Lucka po dlouhém trápení dala sbohem.

Související články

Další články