Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

4 osudové ženy Johnnyho Deppa: S Vanessou to byla láska jako z pohádky, Amber ho dostala téměř na dno

Johnny se zpěvačkou Vanessou Paradis.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Osudové ženy

Johnny Depp (58) patří k nejúspěšnějším a nejobsazovanějším hercům v Hollywoodu a bude také hostem letošního 55. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech. Kromě pestré filmografie měl také velmi bohatý milostný život, který provázela řada skandálů. Jaké byly jeho osudové ženy?

Winona Ryder

Byla to láska jako trám. Když se herec Johnny Depp poznal s mladičkou Winonou Ryder na filmové premiéře v hale newyorského divadla, okamžitě mezi nimi přeskočila jiskra a pět měsíců poté se zasnoubili a jejich vztah trval od roku 1989 do roku 1993.

Herec v pozdějších rozhovorech přiznal, že se tento vztah nepodobal ničemu, co kdy předtím zažil. Na důkaz lásky k Winoně si dokonce nechal udělat tetování Winona navždy. Winona se nikdy netajila tím, že byl herec její velikou láskou a zároveň první muž, kterého kdy políbila a s nímž měla vztah. Pár se ale nakonec rozešel, zvlášť kvůli mediální smršti, která se kolem nich neustále objevovala. Tetování si Johnny nechal změnit na Víno navždy.

Kate Moss

Když se řeknou devadesátá léta, většina lidí si vybaví jako "ikonický" pár té doby právě herce Johnnyho Deppa a supermodelku Kate Moss. Seznámili se přes společného známého George Campbella, který toho času dělal sloupkaře ve Vogue, v restauraci v roce 1994. Kate bylo v době jejich seznámení teprve dvacet a Johnny byl o jedenáct let starší, ale ani to jim nebránilo a prožili velmi vášnivý románek.

Kromě toho spolu nafotili množství snímků, z nichž většina byla na svou dobu vskutku skandální. Fotografka Annie Leibovitz je například vyfotila, jak spolu leží na posteli, zatímco Kate byla zcela nahá a Johnny jí ležel na trupu. Pár se nakonec rozešel v roce 1997 a Depp přiznal, že za rozpadem vztahu mohl převážně on, protože jí nevěnoval dostatečnou pozornost.

Vanessa Paradis

Nejdelší a asi nejzapamatovatelnější vztah prožil Depp s francouzskou zpěvačkou a herečkou Vanessou Paradis. Žil s ní od roku 1998 dlouhých čtrnáct let, ale nikdy se nevzali. Z jejich vztahu vzešly dvě děti - dcera Lily-Rose Depp a syn Jack Depp.

Potkali se v Paříži, zatímco Johnny natáčel film režiséra Romana Polanského s názvem Devátá brána. Když prý poprvé spatřil Vanessu, byl úplně ztracený. Jejich vztah se definitivně rozpadl v roce 2012.

Amber Heard

S mladičkou herečkou Amber Heard se seznámil při natáčení filmu Rumový deník. Zpočátku vypadal jejich vztah idylicky, vše se začalo rozpadat ve chvíli, kdy ho Amber nařkla z domácího násilí. Podle jejích slov byl alkoholik, ale on na to odvětil, že mu schovávala léky a mlátila ho.

Soud byl velmi mediálně sledovaný a herci se v něm slovně napadali navzájem. Vleklý soudní proces už skončil ve prospěch Amber a soud zamítl Deppovo odvolání. Jisté ale je, že všechny Deppovy bývalé přítelkyně ho bránily.

Související články

Další články