Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

4 nesmrtelné postavy Ordinace v růžové zahradě: Tohle s hlavními představiteli udělalo 15 let

4 nesmrtelné postavy Ordinace v růžové zahradě: Tohle s hlavními představiteli udělalo 15 let
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 14 fotografií
ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě běží na televizních obrazovkách patnáct let. Za tu dobu se se v něm vystřídalo nepřeberné množství herců z nichž někteří stále v seriálu účinkují. Pak tu jsou ti, kteří „Růžovku“ dávno opustili, ale jejich postava je nezapomenutelná. Pojďme se podívat na 4 legendární herce a jak šel s nimi čas.
 • Sanda Nováková sestřička Gábina
 • Sanrda Nováková nastoupila do seriálu Ordinace v růžové zahradě v roce 2005 jako pětadvacetiletá. Role sestřičky Gábiny jí sedla jako ulitá a herečka si se svojí postavou prošla snad úplně vším. Nešťastná láska, závislost na drogách, pobyt v psychiatrické léčebně.

  Sanda v Ordinaci vydržela dlouhých deset let během kterých dospěla a vypracovala se. "Fakt jsem si tady zahrála snad úplně všechno. Ta postava prošla závislostí na heroinu, laktační psychózou, pak se v podstatě úplně zbláznila, že to vypadalo, že se z toho už nemůže dostat, takže za těch 8 let to pro mě byla neuvěřitelná praxe," řekla webu Nova.cz v době, kdy v seriálu končila.

  Postava Gábiny má dítě s doktorem Hanákem a herečka má do Ordinace dveře otevřené. Momentálně se děj odehrává tak, že je Gábina v Německu, takže je klidně možné, že se jednou herečka vrátí.

  • Ivana Jirešová barmanka Lucka
  • Ivana Jirešová je v Ordinaci od jejího úplného začátku až do současnosti, kdy prožívá velmi divoký románek s jedním z doktorů. Ve svých 27 letech začala Ivana hrát v seriálu ztřeštěnou barmanku Lucku, která má sice odpověď na všechno, ale v lásce se jí nedaří.

   Jejím osudovým mužem v Ordinaci byl doktor Hruška, se kterým má dceru Gitu. Jirešová neprošla zas až tak velkou proměnou jako ostatní herci. Na roli barmanky Lucky ale dospěla. V současné době je role Lucky jednou z hlavních postav a jednoduché to rozhodně nemá. Zase stojí mezi dvěma chlapy...

   • Petr Rychlý doktor Čestmír Mázl
   • Petr Rychlý (54) je stálicí seriálu Ordinace v růžové zahradě. Na každém z herců se zub času podepisuje jinak. Někdo dospěje, další zestárne a někdo jako Petr Rychlý přijde o vlasy. Zatímco v roce 2005 měl doktor Čestmír Mázl bujnou kštici, o 15 let později je téměř plešatý.

    Přesto se ženy v seriálu o doktora nepřestávají prát a Mázl platí za šarmantního chlapa v nejlepších letech. V současné době má ale úplně jiné problémy. Jeho milovaná mu totiž zahýbá a on vůbec nic netuší.

    • Ladislav Ondřej syn doktora Mázla Jakub
    • Ladislav Ondřej začínal v seriálu jako třináctiletý malý kluk. Nejdříve jeho postava nebyla vůbec výrazná a někdy to vypadalo, že se s ním už ani moc nepočítá. Přesto herec hraje postavu Jakuba až do současnosti.

     Z malého písklete vyrostl student medicíny, bez kterého by Ordinace tak nějak už nebyla ono. Jakub si prošel za svůj seriálový život spoustou věcí. Zamiloval se do své učitelky, otěhotněl s jednou ze svých holek nebo pohřbil matku.

     Herec Ladislav Ondřej pořádně dospěl a dnes je z něj osmadvacetiletý muž, který by v budoucnu mohl v seriálu ztvárnit jednu z hlavních rolí.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy