Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

4 nepřístojnosti, které probíhaly na charitativním fotbalu: Hruška vařil, Borhy se cicmala a náš šéf... Škoda mluvit!

Zdroj: koláž archiv
+ Další 3 fotografie

Hvězdy televize Nova si čas od času vyrazí zahrát charitativní fotbal pro dobrou věc a zrovna včera probíhal veledůležitý mač kvůli dětem z Klokánku. Nikdo od nich samozřejmě nečeká žádné supersportovní výkony, je to vlastně jen zábava, ale když jsme viděli, co se tam letos děje!

1. Ladislav Hruška vařil

Tak samozřejmě, kdo jiný Tentokrát mu ale svěřili jen experiment v podobě svařáku, který vznikl vylitím několika lahví červeného templáře. Podle našeho strašně tajného zdroje přímo z místa (čau Pavle!) se nikomu žádná újma na zdraví nepřihodila.

2. Borhy a Hrdlička měli moderovat, ale...

Dejte dva milence a rodiče dítěte k sobě na dva metry a je snad jasné, že se neudrží. Oba s mikrofony v ruce dávali najevo svou nekonečnou lásku při každé příležitosti a Michalu Hrdličkovi se ani nedivíme, Lucie Borhyová totiž po dvou dětech vypadá stokrát lépe, než když přišla na Novu a bylo jí dvacet!

3. Spíš než fotbal to připomínalo mejdan dětí ze školky

Dejte dohromady tucet lidí, co kopou jen tak pro zábavu, a vznikne vám z toho totální chaos. Nikdo od této akce samozřejmě neočekával nic profesionálního, ale ve skutečnosti to bylo tak, že pustíte rozjívené děti na hřiště a snažíte se, aby to mělo aspoň nějaký řád.

4. A za všechno může Pavel!

Náš šéfredaktor nám pořád vyhrožuje, že o něm nemáme psát a nemáme ho natírat, ale my jsme tu pro čtenáře a čtenář si zaslouží kompletní servis, takže Pavel má smůlu. Už jsme mu říkali stokrát, že běhání v trenkách ničemu neprospívá, tak si z toho vzal ponaučení a začal se tam svlékat úplně. Necenzurovanou fotku do galerie jsme se neodvážili dát. Taky proto, že jsme ji viděli v celé své kráse a od té doby máme problémy se zrakem. Neradi bychom zaměstnali očaře po celé zemi.

Související články

Další články