Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

4 nejžhavější fotky prsatice Kelly Brook: Nejerotičtější Angličanka hrdě vystavila své pětky

Kelly Brook pózovala na pláži „oblečená“ jen do korálů.

Angličanka Kelly Brook chtěla být herečkou, ale když jí v šestnácti začala růst prsa, pochopila, že bude lepší, když se vydá na dráhu modelingu. A protože jí prsa narostla opravdu hodně, začali si ji vybírat do svých kampaní firmy vyrábějící spodní prádlo určené pro ženy větších velikostí prsou.

V roce 2010 nafotila své první snímky pro Playboy, ve kterém se pak objevila ještě několikrát. Několik let randila s hráčem rugby Dannym Ciprianim, který ji ale podváděl.

Teď už delší dobu randí s bodyguardem Davidem McIntoshem, s nímž se dokonce zasnoubila. Brook patří v Británii mezi nejoblíbenější modelky. Právě díky svým ženským tvarům často předvádí plavky nebo spodní prádlo.

Kelly od roku 1997 randila s hercem Jasonem Stathamem. O sedm let později chodila s hercem Billy Zanem, ale v roce 2008 se definitivně rozešli. V roce 2011 přišla o dítě.

Mohlo by vás zajímat

Další články