Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

3 nejvíc vyumělkované holky českého šoubyznysu, které vypadají spíš jak travestité. Proč se tak zohyzdily?

Je jich škoda.
Zdroj: Profimedia.cz
Jejich touha po kráse je snad až za hranicí normálu. Chtějí zůstat na vrcholu, ale ta posedlost je spíš sráží dolů. Proč se z kdysi tak krásných žen staly jejich vlastní karikatury, které připomínají spíš béčkové travestity z vesnických zábav?

Nepopíráme, že zmiňované čtyři ženy nebyly krásné. To ano, ale bohužel jim asi v hlavě trochu hráblo a chtěly se zdokonalovat. Jenže tím si spíš ublížily. Napletené vlasy, botox, umělá prsa, předělaný obličej, to je jen slabý výčet toho, co všechno měly podstoupit. A jaká škoda. Z krásek se staly jejich vlastní parodie.

1. Eliška Bučková (26)

Jako osmnáctiletá vyhrála soutěž krásy. Mladá holka z Moravy, která navštěvovala katolickou školu, vypadala tak nevinně. Jenže se brzy v tom světě šoubyznysu otrkala a začala se měnit před očima. Začalo to nepřiznanými silikony, které jsou značné, ale Eliška o operaci nechce ani slyšet, asi se stal zázrak a příroda jí z ničeho nic nadělila trojky. Přestože propadla anorexii a vnady se spíš vytrácely, prsa byla pravý opak. Pak je to zlato, které si nechala vpravit do očí, napletené vlasy, které by za pravé nepovažoval ani slepý. Dokonce i ve svém věku měla podstoupit botox a image vyumělkované Barbie byla na světě.

2. Taťána Makarenko (25)

Přítelkyně hokejisty Zdeňka Bahenského je snad chodící plastická operace. Prsa jsou samozřejmostí, pak si nechala předělat nos, podstoupila také řadu zkrášlujících procedur. Bohužel se o kráse mluvit nedá. Sice postavu má božskou, ale vypadá jak převlečený chlap, který je ale kupodivu holka. Škoda, přes svůj věk vypadá tak na čtyřicet.

3. Kateřina Průšová (32)

Je to čtrnáct let, co vyhrála Miss ČR. Vychrtlá blondýnka z Chrastavy u Liberce byla ale dílo už během soutěže. V rybníčku šoubyznysu se rozkoukala velmi brzy, nejen že začala jedna party za druhou, lovení bohatých milenců, ale taky začala touha po dokonalosti. S Dianou Kobzanovou si nechala zvětšit prsa, Katka na pořádné melouny, ale to jí nestačilo. Její obličej se začal měnit k nepoznání a tělo také. Modelka dokonce, i když je vychrtlá, podstoupila několik liposukcí, což vážně není v jejím případě normální.

Související články

Další články