Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

4 největší úlety Miloše Zemana při udělování státního vyznamenání. Čím si to tihle zasloužili?

+ Další 4 fotografie
Zemanovy úlety
28. října prezident Miloš Zeman opět udělí státní vyznamenání několika významným českým osobnostem, které si podle něj tuto poctu zaslouží. Některá jména jsou ale poněkud kontroverzní a mnoho lidí nechápe, za co se jim dostane takového uznání. Vybrali jsme pro vás čtyři největší letošní "vyznamovací úlety", které budou panu prezidentovi jistě ještě dlouho připomínány.

1. Erik Best

Informaci o tom, že mezi vyznamenanými osobnostmi bude i novinář Erik Best, přinesl Deník N. Šestapadesátiletý Best se narodil ve Spojených státech, v 90. letech se ale přestěhoval do Prahy a založil zde vydavatelství Fleet Sheet.

Erik Best, novinář, který si podle Miloše Zemana zaslouží státní vyznamenání.

Proč Zeman vlastně Besta vyznamená, když téměř celý svůj život s radostí dává najevo, jak moc novináři pohrdá? Deník N informoval o tom, že důvodem jsou dost možná Bestovy kritické komentáře směřované k OKD a Zdeňku Bakalovi, kterému pan prezident ne a ne přijít na jméno.

2. Michal David

Zpráva o vyznamenání hitmakera Michala Davida vyvolala pořádnou vlnu emocí. O muzikantovi, jehož rodné jméno zní Vladimír Štancl, se dobře ví, že ho pojí přátelské vztahy s kontroverzními lidmi. Má dobré vztahy s Kočkovými, jeho známým byl mimo jiné i František Mrázek, zavražděný podnikatel, známý jako šéf pražského podsvětí.

Michal David s Janem Kočkou.

Zeman je ale přesvědčen o tom, že Michal David si vyznamenání zaslouží, jelikož podle něj zlepšil život v České republice.

Pravým důvodem je ale podle mnohých to, že Michal David se nikdy netajil tím, že podporuje právě Miloše Zemana.

3. Jiří Krampol

Dalším poměrně nepochopitelným jménem je Jiří Krampol. S prominutím béčkový herec, kterému se v některých českých končinách přezdívá český Belmondo, se proslavil zejména jako moderátor pořadu Nikdo není dokonalý.

Jiří Krampol

Jeho show bavila zejména seniory pěkně dlouhou dobu. Rozdávají se ale za něco takového státní vyznamenání?

Opět je podle diskutérů pravděpodobnější varianta, že Zeman Krampolovi tímto způsobem děkuje za jeho podporu.

4. Ivan Vyskočil

Hodně podobná situace jako Krampol. Dvaasedmdesátiletý herec Ivan Vyskočil se v posledních letech objevuje v těch nejhorších českých filmech a seriálech. Nejvíce se ale proslavil svým vztahem s exotickou tanečnicí Anife Ismet Hassan Alikocoglu Ahmed Husein Vyskočilovou.

Alice Bendová a Ivan Vyskočil.

Zemanovi ale Vyskočil odvádí dobré služby tím, že rád chválí jeho názory a bojuje proti těm, kteří dělají opak.

Mohlo by vás zajímat

Další články