Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

4 největší špindíry v historii Výměny: Nešťastné děti, odstrašující hygiena a smrad

Zdroj: archiv
+ Dalších 32 fotografií
výměna manželek
Přichází premiérová výměna manželek. Diváci si za poslední dobu mohli všimnout, že se do téhle reality show hlásí čím dál podivnější lidé. Pojďme se nyní podívat na 4 největší špindíry, které se ve Výměně manželek kdy objevily. Myslíte, že je má šanci někdo trumfnout?

1. Špindíra Věra

Na Špindíru Věru jen tak diváci nezapomenou. Matka, která žila se svými dvěma dětmi a přítelem na zaplivané ubytovně se vryla do paměti každému. Přezdívku Špindíra Věra nedostala jen tak, pro nic za nic.

Diváky doslova šokovalo, když na televizních obrazovkách viděli, že jak matka, tak otec kouří ve společném pokoji, ve kterém spí děti, z nichž jedno mělo problém s dýcháním. Tehdy paní Věra schytala od lidí neskutečnou nálož hnusných komentářů, ale není se čemu divit. Nezapomenutelný je také její tehdejší vztah k čištění, resp. nečištění zubů.

Jejich společné bydlení bylo pro děti naprosto nevyhovující. Po Výměně manželek se snažila všechno napravit a v současné době žije mnohem lépe. Mezi největší špindíry z Výměny se ale zapsala nesmazatelně.

2. Prostitutka Věra

Příběh paní Věry lidi hodně dostal. Tahle Výměna manželek byla na první pohled průměrná. Paní ze sociálně slabší rodiny, která to v životě neměla vůbec jednoduché. Náhradní maminka si u ní stěžovala na už tradiční věci.

Málo prostoru, špína a zanedbanost. Vlastně to, na co jsme u Výměny prakticky zvyklí. Velký zvrat nastal až po skončení soutěže, kdy na paní Věru prasklo, že se živí jako prostitutka. Ona sama to přiznala a nestydí se za to.

Údajně to dle jejich slov dělá pro své děti, aby se měly lépe. Její nahé fotky ale šokovaly i otrlé jedince. Paní Věra si za svojí malou brigádou stojí a na svém životě nehodlá nic měnit. Musíte sami uznat, že paní Věra má zde své místo.

3. Hysterická Kristýna

Kristýna byla opravdu těžký kalibr. Nevyzrálá slečna, která si nechala udělat dvě děti a více než ona se o děti staral její přítel. Diváci byli nejvíce zaraženi z toho, že vlastní matka neměla k dětem absolutně vybudovaný žádný vztah.

Z Kristýny se nakonec k tomu všemu vyklubala pořádná rasistka. Náhradní maminku Andreu označila doslova za „cigánskou svini“. Dost drzost na to, že se prakticky nezvládla postarat o děti v náhradní rodině a celý chod domácnosti…

4. Marie

Marie měla jeden velký problém a to ten, že se nedostatečně starala nejenom o děti, ale i o celou domácnost. Paní Marie si neustále pletla slova exkrement a experiment. Její děti neměly ani základní hygienické návyky.

Když náhradní maminka chtěla, aby si děti vyčistily zuby, tak nejenom, že pomalu nevěděly, jak se to dělá, ale také se jim okamžitě spustila krev z dásní. Její přítel se s ní chtěl nejdříve rozejít, poté se ale nechal slyšet, že to s ní zvládne, protože ji má rád.

Paní Marie jako špindíra si zde své místo bohužel zaslouží.

Související články

Další články