Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

4 největší skrblíci českého šoubyznysu. Kdo by si nechal pro korunu koleno vrtat?

Strýček Skrblík by byl hrdý na chování některých našich celebrit.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook
Vydělali za svou kariéru tolik, co obyčejný člověk za několik životů. Přestože se topí v bohatství, tak každou korunu otáčí, jako by byla jejich poslední. Kdo z našich známých osobností si sedí na penězích jako nejslavnější držgrešle strýček Skrblík?

Ano, je pravda, že kdo šetří, má za tři. Ale když vyděláváte miliony a konto máte nadité až k prasknutí, tak je opravdu vtipné, když celebrity šetří na takových banálních věcech, jako je jídlo či dýško v restauraci. Někteří by se měli až stydět, co dokážou pro ušetření či slevu udělat. My jsme pro vás vybrali 4 nejvíc lakomé lidi českého šoubyznysu. Kdybyste od nich chtěli pozvat byť jen drink, tak to radši utíkejte. Pro každý halíř by vás hnali

1. Jiřina Bohdalová (83)

O oblíbené herečce je známo, že ráda na všem ušetří. Každou korunu obrátí minimálně desetkrát, než s ní zaplatí. Je veřejným tajemstvím, že ráda chodí na společenské akce hlavně kvůli rautu, u kterého stojí jako první. A když ji náhodou někdo předběhne, tak se dokáže ozvat. Přeci ona je ta herečka a měla by jíst jako první, aby náhodou někdo něco nevyjedl. A proč si taky nevzít i něco na doma, až jí slehne? To pro Jiřinu není žádný problém, rovnou má i nějakou tu krabičku raději připravenou. Více se o Jiřině dočtete ZDE.

2.Dominik Hašek (50)

Přestože v NHL vydělal tolik milionů, že by z něj měl strýček Skrblík radost a jmění by mu ještě záviděl, i tak je postrachem hlavně restaurací. Číšníci by mohli vyprávět, teda spíš nadávat, kdyby mohli. Milionář si totiž podle našich informací rád nechá vrátit peníze až do koruny. Na co nějaké dýško, každá koruna se přeci hodí. Ale pak se člověk diví, že nasype nehorázné sumy do podnikání, kterému očividně nerozumí. Ale dvacku dát pinglovi, to mu asi přijde přes čáru. Dominiku, Dominiku… Více se o Dominikovi dočtete ZDE.

3. Karel Šíp (70)

Známý bavič ví, jak pořádně vydělat peníze. Na špici se drží dlouhých padesát let. Jenže kdo by si myslel, že aspoň na stará kolena a s novou rodinou vydělané peníze roztočí, tak to se šeredně mýlí. Karel si je nasyslil, tak si na nich i teď sedí. Své o tom ví Šípova exmanželka Marcela Holanová. Ta se s Karlem soudila skoro deset let o manželské vyrovnání. Nakonec odešla od soudu s milionem, ale když si přepočítáte, kolik utratila za právníky, tak jí stejně nezůstalo nic a Karel mohl být vysmátý. Přeci jen je pro něj milion stejně jako deset korun každé ráno za noviny. Více se o Karlovi dočtete ZDE.

4. Mirek Šimůnek (37)

Sice má líbivou tvář, stále ho vidíme jako toho prince. Jenže pozor, holky. Kdo máte zálusk na Mirka, tak si s sebou na večeři s ním připravte i peněženku. On vás sice pozve, ale za sebe si budete muset zaplatit. Nemilou zkušenost s „boháčem“ má i naše čtenářka. „Šla jsem na jeho pozvání s ním na večeři, bylo to příjemné. Ale jak přišlo na placení, tak se ani nezeptal a zaplatil rovnou jen sám za sebe. To na první schůzce opravdu dojem neudělá,“ prozradila nám bývalá Mirkova fanynka. Více se o Mirkovi dočtete ZDE.

Související články

Další články