Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

4 největší skandály v Like House: Dluhy, rasismus, trapasy nebo divoká líbačka na kuchyňské lince

4 největší skandály v Like House
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
finále

Na tři měsíce se parta influencerů nechala zavřít do vily Like House, ze které sice mohli odcházet na víkend domů, ale i přesto se tam odehrálo spoustu skandálů, na které diváci jen tak nezapomenou. Pojďme si nyní připomenout 4 největší kauzy, které otřásly touhle reality show. 

Románek mezi Markem Valáškem a Bárou Stříteskou

O první velký skandál se postaral hned ze začátku reality show Like House Marek Valášek alias Datel, který když vstupoval do vily, tak byl šťastně zadaný a zamilovaný do půvabné Nikol Martínkové.

Stačila ovšem první větší party a Marek našel zalíbení v sympatické fitnessce Báře Stříteské, se kterou vyšvihl na kuchyňské lince divokou líbačku.

Okamžitě se začalo spekulovat o tom, co tihle dva spolu mají, a z vily uniklo pár informací. "Informaci mám přímo z Like House. Datel se měl první noc pořádně opít a vyspat se s Bárou," řekl eXtra.cz zdroj, který nechtěl být jmenován.

Zanedlouho se ozval redakci další člověk z blízkosti natáčení, který řekl, že Datel a Bára vedle sebe usínají každý den.

Zpočátku oba dva nařčení odmítali. "Určitě jsme jen kamarádi. Bavil jsem se o tom se svou přítelkyní Niki, že se takový věci stát můžou. A když je to jen v rámci přátelství, tak si myslím, že to pochopí," uklidňoval fanoušky Datel.

Jak už ale nyní víme, zatloukání jim nebylo nic platné. Oba dva k sobě zahořeli láskou a aby to neměli jednoduché, přišla si to do vily s nimi vyříkat Markova ex Nikol.

"Přišla jsem se vyjádřit, protože mi nikdo nedal prostor. Když jsem se už chtěla vyjádřit, byla jsem utnutá. Zdá se mi, že si Marek neuvědomuje, jak moc mě to zasáhlo," rozhořčila se Nikol právem.

"Protiřečíš si, s Barčou jste si psali před samotným začátkem Like House. Uklidňoval jsi mě, že se ti Bára nelíbí. Jsi za hlupáka. Když se odehrálo to na té lince, tak jsme spolu chodili," dodala a opustila vilu.

Počůraná Marie Rosecká a Adam Kajumi s erekcí

V reality show Like House došlo i na povídání o největších trapasech. Ve vířivce a posilnění alkoholem se soutěžící navzájem svěřovali s peprnými historkami.

"Jednou jsem se tak moc smála, že jsem se počůrala před svou nejlepší kamarádkou. To se stalo snad každýmu," smála se influencerka Marie Rosecká.

Tiktoker Adam Kajumi zavzpomínal na erekci před celou třídou. "Na gymplu se mi líbila jedna spolužačka, byl jsem do ní totálně zakoukanej. Jednou si vedle mě sedla a omylem mi sáhla na nohu, měl jsem z toho brutální erekci. A protože jsme rušili, zavolala mě učitelka před tabuli… Šel jsem popředu, kryl jsem se rukou. Pak mi řekla, že mám za pět a že si můžu sednout. Začal jsem couvat, ale viděla mě celá třída," prozradil Adam.Dluhy Marka Valáška

Po skandálu s Bárou vyplulo na veřejnost, že má Marek Valášek velké dluhy. Marek totiž dluží kolem dvou milionů korun, protože podle všeho neodváděl daně z peněz vydělaných na YouTube a sociálních sítích, které ho živí.

Influencer si neměl platit ani sociální a zdravotní pojištění a ano navíc řekl nejedné půjčce. Markovo řešení zavání tím, že se pokouší "očůrat" stát. Ve veřejně dostupných dokumentech totiž tvrdí, že nedisponuje žádným majetkem.

Jakmile se začaly jeho dluhy řešit i v Like House, Marek se sebral, zabarikádoval se v pokoji a následně vyhrožoval, že celou soutěž opustí.

Celou dobu při něm stála jeho milovaná Bára, kterou evidentně neodradily ani obří dluhy jejího nového partnera.


Rasismus v Like House

Málokdo z diváků a fanoušků čekal, že i tohle téma se v Like House bude řešit. Vše nejprve začalo jako nevinná legrace.

Tiktokerka Djany, známá svou až obsesivní touhou mít všude čisto a pořádek, šla okřiknout Angie, aby si uklidila svůj svinčík v koupelně. "Ze začátku to bylo fakt ze srandy, bylo to pro nás á la divadelní představení. My z toho vždycky umíráme smíchy, ale potom mě zabolelo, co řekla," vysvětlila Djany.

Alkoholem posilněná Angie si nenechala poklonkování od Djany líbit a vytasila velmi ostrý slovník. "Ty seš zasraná šikmooká rasistka. Já tady mám být uklízečka? Ty tady moralizuješ o pičovinách. Co si myslíš, že jsem? Nějakej zkurvenej otrok?"

A Djany vzápětí zaútočila zpět. "Chováš se tady jak největší kurva. Po všech se tady plazíš. Jen se na sebe podívej, máš přítele a plazíš se tady po Jenisovi, Tomim, Adamovi."

Dívky si to ale nakonec všechno vyříkaly, Angie uznala svoji chybu a jejich přátelství dál pokračuje.


Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy