Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

4 nejstrašnější tragédie v seriálu Ulice: Nehoda, vražda i potrat

Nejhorší scénáře v seriálu Ulice.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 14 fotografií
Seriál Ulice běží na televizních obrazovkách už dlouhých třináct let. Během té doby se v něm vystřídala spousta herců a některé postavy nedopadly zrovna nejlépe. Pojďme se podívat na čtyři nejtragičtější scénáře, které se v oblíbeném seriálu udály.
  • 1. Potrat Gábiny Pumrové

Herečka Aneta Krejčíková to se svojí postavou Gábiny Pumrové v seriálu Ulice nemá vůbec jednoduché. Již před lety nechtěně otěhotněla s tělocvikářem Hynkem a dlouho se rozhodovala, zda si dítě nechá. V tomto případě to dopadlo dobře a Šimon se narodil do úplné a milující rodiny. Jenomže jejich vztah nakonec nevydržel a Gábina s Hynkem šli od sebe.

Uběhlo pár let a Gábina doufala, že našla lásku svého života. Hasič Aleš se jevil jako chlap s dobrým srdcem, který se o Gábinu a Šimona postará. Postupem času se z něj vyklubal spíše psychopat. Rozešli se, ale následně pohledná Gábina zjistila, že je těhotná.

Dítě s despotickým Alešem si nechat nechtěla, a tak šla na potrat. Gábina se o celé situaci dlouze radila a přemýšlela. Radost z toho jistě neměla, ale nakonec usoudila, že to bude nejlepší řešení.

  • 2. Nehoda Roberta Bláhy

Robert Bláha byl od začátku zápornou postavou. Naschvály a intriky, to bylo jediné, co Roberta zajímalo. Nejhorší ze všeho ovšem bylo, když se kvůli penězům na oko zamiloval do už tak dost labilní Adriany Peškové, která si v závěru skoro vzala život.

Kvůli svému neurvalému chování přišel ale Robert o to nejcennější. Při rychlé jízdě nezvládl řízení a zabil se. Na jednu stranu z toho byla Adriana úplně vykolejená, ale na stranu druhou může být ráda, že se takového parazita zbavila.

Nicméně smrt Roberta Bláhy byla velmi nečekaná a spousta diváků si myslela, že bude v Ulici dělat zlo ještě hodně dlouho.

  • 3. Smrt největšího miláčka

Velký smutek zavládl v Ulici, když odešel nejmilejší člen. Tentokrát nešlo o žádného herce, ale o psa Máňu. Máňa byla regulérním členem rodiny, poslední dny se ale v seriálu potýkala se zdravotními problémy.

Ve skutečnosti je pejsek naprosto v pořádku, ale přece jenom mu je už třináct let a v seriálu již nechtěl hrát. Máňu si všichni oblíbili, ale když už se na to necítila, nebyl důvod ji k tomu tlačit.

  • 4. Vražda Kláry Peškové

Klára Pešková, maminka Adriany, byla zavražděna. Klára zemřela před téměř čtyřmi lety a byla to opravdu hodně blbá smrt. Jedním z podezřelých byl Jarda Hejl, který byl ve vazbě neprávem. Kláru totiž nešťastnou náhodou zabila Ivana, kterou hrála Vilma Cibulková.

Když se ty dvě potkaly na schodech, strhla se mezi nimi velká hádka, která vygradovala tím, že Ivana ztratila nervy a strčila do Kláry, která to neustála, spadla ze schodů a zlomila si vaz.

Související články

Další články