Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

4 nejslavnější anorektičky Hollywoodu: Chodící smrtka, silikonový kostitřas i alkoholová násoska

Nejslavnější anorektičky Hollywoodu.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
Byly krásné, talentované a celý Hollywood jim ležel u nohou. Přesto nezvládly svou popularitu a padly téměř úplně na dno. Anorexie těmhle hvězdám vzala zcela všechno. Krásu, sny a ideje. Podívejme se na 4 nejznámější hollywoodské celebrity, které propadly zákeřné anorexii.
  • Mary-Kate Olsen (31)

Mary-Kate a její sestra Ashley se staly velkými hvězdami už jako malé. Začínaly v reklamách a seriálech, ale většina lidí si je pamatuje z filmů pro teenagery, kde společně hrály. Mimo herectví se později začaly věnovat módě a Hollywood jim ležel u nohou. Jenomže rychle nabytá sláva si začala pomalu vybírat svou daň. Mary-Kate od mladého věku trpěla anorexií a bylo to na ní hodně vidět. Vyhublá kostřička potažená kůží. Někteří se dokonce obávali, zda vůbec zvládne nemoc překonat. Herečka se nakonec stáhla z veřejného života a nyní se jí sice daří dobře, ale rozhodně nevypadá tak rozkošně, jako kdysi. Ve tváři je poměrně ztrhaná a na svůj mladý věk nevypadá.

  • Victoria Beckham (43)

Zpěvačka a módní ikona Victoria Beckham sice dnes vypadá už dobře, ale byly doby, kdy o ni měli všichni strach. Bývalá Spice Girl byla jednu dobu natolik posedlá svým dokonalým vzhledem, že úplně přestala myslet na své zdraví. Sama Victoria ve své knize s názvem Learning to Fly přiznává, že začala extrémně hubnout v nejslavnější éře kapely, kdy na ni producenti tlačili, aby zhubla. V nejtěžším období při výšce 172 cm vážila pouhých 41 kilo.

  • Tara Reid (42)

Tara Reid měla perfektně nastartovanou kariéru. Dívka krev a mléko byla snem spousty mužů. Šla doslova z jednoho filmu do druhého a režiséři v ní viděli obrovský potenciál. Jenomže po nějaké době přestala svou slávu zvládat a mnohem více se zaměřila na svůj vzhled. Připadala si tlustá, a tak začala hubnout. To mělo za následek, že dnes, ve svých dvaačtyřiceti letech, vypadá opravdu příšerně. A alkoholové dýchánky jí také nepřidaly.

  • Keira Knightley (32)

Keira Knightley dlouhou dobu popírala, že by trpěla anorexií. Absolutně nechtěla slyšet, že by se tahle vážná nemoc měla týkat právě jí. Její tělo ale mluvilo za vše. Před deseti lety byla doslova vyhublá na kost a fanoušci o ni začínali mít strach. Nikdy veřejně nepřiznala problémy s příjmem potravy, ale nechala se slyšet, že její tělo možná není úplně v pořádku. Dala se ale dohromady a v současné době opět září štěstím.

Související články

Další články