Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

4 nejrajcovnější snímky Dary Rolins: Tohle dokonalé tělo už nikdy nebude tvoje, Rytmusi

Zdroj: archiv
+ Dalších 101 fotografií
Dara Rolins (45) v posledních měsících neprožívá zrovna nejlepší období v oblasti partnerství. Nečekaný rozchod po sedmi letech s Rytmusem (41) a následné přestřelky v médiích jí určitě nepřidávají na dobré náladě. Přesto se ale snaží zůstat pozitivní a dělá, co může. Podívejte se na 4 nejžhavější fotky téhle divy, která za všech okolností stojí nohama na zemi.

Byla to láska jako trám. Nejenom fanoušci je považovali za jeden z nejstabilnějších vztahů českého a slovenského šoubyznysu. Dara Rolins (45) a Rytmus (41) společně strávili krásných sedm let a někteří si mysleli, že zanedlouho bude veselka.

Bohužel místo svatby se konal rozchod, ke kterému se nakonec odhodlala Dara. Zprvu vše vypadalo na idylické a přátelské chování. Oba dva vydali ve stejnou chvíli totožné prohlášení a fanoušci je plácali po ramenou, jak perfektně a s grácií se umí rozejít.

Za pár týdnů Rytmus ohlásil, že našel novou životní lásku, a tou byla moderátorka Jasmina Alagič Nikdo to neměl rapperovi za zlé, ovšem jen do té doby, než začal přes sociální sítě nenápadně posílat Daře vzkazy o tom, jak je v současné době šťastný jako nikdy předtím.

Jeho dětinské chování nahrávalo stále víc tomu, že rozchod s Darou až tak úplně dobře nenese. Postupem času se na něj začali zlobit i fanoušci, protože Rytmusovo chování přesahovalo veškeré meze.

Dara ale opět dokázala, že je naprostá profesionálka a stojí nohama na zemi. Nenechala na sobě nic znát a i když ji Rytmusova slova musela opravdu zasáhnout, nikdy o něm neřekla špatného slova. Jeden by se z takového humbuku dávno zhroutil, ale blonďatá zpěvačka to vzala za opačný konec.

Odjela se svojí dcerou Laurou relaxovat k moři, kde také načerpala novou energii a inspiraci. V současné době je zase v jednom kole a maká na sobě snad víc než dřív. Podívejte se do galerie na její nejžhavější snímky, ze kterých muži doslova šílí.

Související články

Další články