Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

4 nejkrásnější slavné maminky Česka: Éterická Leichtová či vysmátá Čvanči

Hrozně jim to sluší!
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Toto léto se se slavnými maminkami doslova roztrhl pytel. Rozkošná Jitka Čvančarová (40) porodila 16. července druhé miminko. A pak už to šlo jako na běžícím páse. Následovaly herečky Míša Tomešová (27), Kristýna Leichtová (32) a Marie Doležalová (31). Nutno říct, že všem herečkám těhotenství opravdu přidalo na kráse a jsou nyní považovány za nejkrásnější maminky Česka. Souhlasíte?

Jedny z nejoblíbenějších českých hereček se staly maminkami. Jitka Čvančarová (40) už moc dobře věděla, do čeho jde. 16. července se jí narodil druhý potomek, syn Theodor. „Je krásný, zdravý a usmívá se! 3,5 kg, 51 cm, bude pokřtěný Theodor Christian Čadek. Děkujeme mnohonásobně všem lékařům a celému personálu v zemské porodnici U Apolináře. Děkujeme váženému profesorovi Antonínu Pařízkovi za jeho profesionální, vlídnou a skvělou péči,“ napsala herečka na sociální sítě.

Jitka Čvančarová po celou dobu těhotenství vypadala opravdu skvěle. Nyní si užívá rodinné pohody s manželem Petrem Čadkem a jejich dvěma ratolestmi.

Saša z Comebacku a vítězka StarDance 2015 se poprvé stala maminkou. Herečka Marie Doležalová rodila už 7. srpna v podolské porodnici. Dcera dostala vskutku originální jméno Alfrédka a podle fotek je to pořádný vlasáček.

„A pak jsem z pokoje viděla město. Řeku a domy, kde děti křičí, že je léto, a mosty, kde lidé se vrací auty, nebe, silnici a cedule s reklamami, město, v kterém nepohlo se nic. Byl den a po něm druhý den a ono neví, že mezi těmi dny, kdy slunce vyšlo, mezi mými stehny poprvé svítalo na svět, kde nadechla ses ty,“ napsala Doležalová k první fotce své holčičky.

Herečka Kristýna Leichtová se v pokročilém stádiu těhotenství přemístila na chatu, kde nabírala energii na blížící se porod. 19. srpna přivedla na svět holčičku Dorotku. Kristýna si celé těhotenství náramně užívala a na rozdíl od některých prvorodiček z porodu strach rozhodně neměla.

Míša TomešováUlice a Ordinace v neděli odpoledne porodila svého druhého syna, kterému s manželem Romanem Tomešem dali jméno Jonáš. Malý Kristián, jenž se narodil před rokem, se tak dočkal brášky.

Míša vypadá stále jako mladičká puberťačka a jen málokdo by řekl, že je maminkou dvou dětí. Nemyslíte?

Související články

Další články