Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

4 nejkrásnější maminy z Ulice: Nespoutaná pařmenka, tichá máňa i živelná pohroma

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 33 fotografií
Nekonečný seriál Ulice je plný krásných mladých hereček. Snad v žádném jiném českém seriálu nenajdeme pohromadě tolik rozkošných šťabajzen, které se navíc staly maminkami a těhotenství jim přidalo akorát více na kráse. Podívejme se na 4 nejkrásnější maminky z oblíbeného televizního seriálu.
 • 1. Tereza Vítů
 • Tereza Vítů se sice v seriálu Ulice dlouho neohřála a hrála zákeřnou postavu Aleny, kterou diváci neměli příliš v oblibě, ale v reálném životě to je sympatická holka, která se před pár dny stala čerstvou maminkou. Tereza působí na spoustu diváků spíše zakřiknutým dojmem, ale ve skutečnosti to tak není.

  S přítelem, muzikantem Janem Alešem, se jim narodil nádherný syn Mikoláš. Porod si na jednu stranu pochvalovala, ale na stranu druhou přiznala, že to rozhodně není jen tak. "Samozřejmě nemůžu říct, že by to nebylo náročný. I kvůli tomu, že moje tělo se bude dávat asi trochu delší čas do kupy, sžíváme se, poznáváme, ale Miky je strašně hodný a sladký," napsala jedna z nejhezčích hereček seriálu na sociální sítě.

  • 2. Aneta Krejčíková
  • Aneta Krejčíková je stálicí seriálu. Hraje v něm už dlouhých třináct let Gábinu Pumrovou a za tu dobu z ní vyrostla pořádná šťabajzna. Diváci nemají rádi jenom její příjemnou povahu, ale také zbožňují její kypré vnady. Aneta vždycky byla pořádná pařmenka, až tedy do doby, než otěhotněla.

   Aneta se řadí jednoznačně mezi nejoblíbenější a nejobdařenější herečky v Ulici. Navíc se před pár týdny stala také poprvé maminkou a těhotenství jí náramně prospělo. Po porodu svého syna Bena jen září. Užívá si svou roli maminky na plný úvazek a redakci eXtra se svěřila, že nemá nejmenší problém s kojením na veřejnosti

   • 3. Michaela Tomešová
   • Michaela Tomešová je neskutečný živel. Podle některých jejích instastories to někdy vypadá, že je doslova jako živelná pohroma. Stará se o dva krásné syny, se kterými jí pomáhá manžel, hudebník Michal Tomeš, ale na většinu lidí působí, že není snad nikdy unavená.

    Stačí pouze zmínit to, že pár dní před porodem tančila a skákala v divadle, jako by snad rodit vůbec neměla. Míša už v Ulici nehraje, ale její rozverná postava se tam objevovala docela dlouho. V seriálu hrála prakticky samu sebe. Energická, vtipná a půvabná. Takhle vlastně herečka vypadala už pár dní po svém druhém porodu. Neskutečné.

    • 4. Michaela Maurerová
    • Michaela Maurerová alias Digi je další krásná maminka z Ulice. Míša se snaží bedlivě střežit své soukromí, takže na sociální sítě přidává fotky svých blízkých jen zřídkakdy. O své třetí těhotenství se ale podělila s fanoušky na sociálních sítích.

     Se svým partnerem, kterého tají, a svými osmiletými dvojčátky Magdalenou a Josefem se na miminko moc těší. Malý dáreček si nadělí v prosinci, což bude možná i pod vánoční stromeček.

Související články

Další články