Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

4 nejhorší vystoupení večera: SuperStar se sice ještě nenašla, zato druhá Anička Dajdou ano

SuperStar 2021: Martina Růžičková je druhá Anička Dajdou
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
SuperStar

Poslední castingový díl před divadlem, kam postoupila stovka nejlepších, byl plný nepopiratelného talentu i pěvecké žumpy. Do hvězdné pěchoty by se hodila spousta kandidátů, my pro vás ke shrnutí posledního dílu vybrali čtyři nejslibnější - tedy slečnu ve žlutém, která nám připomíná Aničku Dajdou, dojiče krav se zálibou v hrošících, slečnu hluchou jako poleno anebo hrobaře, jehož hlas je vskutku vražedný.

Díl začal slibně...

Poslední castingový díl SuperStar přinesl mnoho talentu, ale také spoustu bizarností. Porotu zaujala třeba Tatiana Galambošová, které dokázala měnit hlas na pohádkovou bytost. Její pěvecký talent ale už tolik neuchvátil. Před soudce hlasu dorazila i dvojčata Lucia Hollá a Marián Hollý, která porotu zaujala. Marián měl ale obrovskou trému. Leoš Mareš (45) se tentokrát zhostil role neúprosného kata a oběma dětem řekl, že se hodí spíš na juniorskou soutěž než do SuperStar. Přesto oba sourozenci postoupili.

Někdy se stane, že se do SuperStar přihlásí někdo, komu se v soutěži daří, dojde hodně daleko, a tím inspiruje svoje kamarády, aby to zkusili také. Tou se stala Andrea Nacičová, jejíž kamarádka Adéla Krejdlová soutěžila v minulém ročníku. Ta si postup vybojovala s přehledem. Ale pojďme na lidi, kteří už na tom tak slavně nebyli.

Pak nastoupili hvězdní pěchotníci

Michal Květ

Porotu totiž zaskočila i řada nepovedených pokusů hlasů jako zrozených do hvězdné pěchoty. Pavol Habera (59) si sice místy už strkal hrůzou propisky do uší, Leoš Mareš se ale poměrně bavil. Do naší pomyslné trojice nejhorších patří bezpochyby hrobník Michal Květ. "Já bych si přál, abys mi vykopal hrob," vzkázal mu Habera, když si vyslechl jeho pokus o Jiřího Schelingera.

Martina Růžičková

Martina Ružičová, studentka a trenérka králíků, zpívala Demons od Imagine Dragons skutečně démonicky, rytmus jí neříkal absolutně nic. "Tobě hudba škodí," setřela ji jednohlasně porota. Slečna, která na casting dorazila ve žlutých šatech, nám připomíná Aničku Dajdou. Po tom, co si vyslechla porotu, se rozplakala, že s jejich verdiktem nesouhlasí, protože ona přece zpívat umí. Tak... snad někdy příště.

Jakub Suchan

Dojič krav Jakub Suchan zase dorazil s harmonikou a slušivou čepičkou, díky které vypadal, jako kdyby měl na hlavě králíka. "Ú, jsi můj bejby hrošík," spustil svérázně, a přestože zbytek poroty se příliš nebavil, Leoše Mareše jednoznačně okouzlil.

Frederika Farkašová

Dívka v brýlích působila roztomile, ale jenom, než otevřela pusu. "Zpěv je můj život. Když zpívám, nevnímám realitu," tvrdí Frederika Farkašová. Devatenáctileté studentce hotelové školy musel otevřít oči až Pavol Habera. "To není dobré, jsi hluchá jak poleno," uzemnil mladou zpěvačku.

Celý díl pak uzavřela Tereza Novotná, která dorazila doslova s kolty u pasu, které si s sebou vzala jako rekvizity. Monika Bagárová (27) a Leoš Mareš se pak raději kryli opodál. Teď už castingy skončily a stovka soutěžících se tak příště utká už v divadle.


Související články

Další články