Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

4 NEJČASTĚJI PORUŠOVANÁ PŘEDSEVZETÍ: Jste na tom podobně?

Diety nikdy nevydržíte?
Zdroj: archiv
Dáváte si předsevzetí, které ale ne a ne dodržet? Netrapte se, většina z nás má slabou vůli a velké životní změny nedokážeme dodržet. Máme pro vás 4 nejčastější předsevzetí, které většina z nás poruší.

Ti, co si dávají předsevzetí, se dost často musí vypořádat s tím, že jednoduše neobstáli a své přání nedodrželi. Pro úspěšné dodržení předsevzetí je potřeba opravdu velké odhodlání, silná vůle a dobré podmínky. Netrapte se tedy tím, že nedokážete dodržet stanovené cíle, nejste sami. My pro vás máme 4 nejčastěji porušovaná předsevzetí.

1. Zhubnout

Tak s tímhle předsevzetím mají větší zkušenosti ženy, ovšem i muži si občas tento cíl stanoví. Pro hubnutí musíte být opravdu velmi disciplinovaní a odhodlaní. Není tedy divu, že se toto předsevzetí umístilo hned na prvním místě našich porušovaných předsevzetí.

2. Přestat kouřit

Tak tohle předsevzetí si dal minimálně jednou za život každý kuřák. Jenže nikotin je silný bojovník, který ne a ne odejít. Proto ve většině případů toto předsevzetí nevyjde a my kouříme dál a dál. Nejvtipnější větou kuřáka je: „Já přestanu, až budu chtít, to není problém.“

3. Začít cvičit

Tohle předsevzetí přichází ve dvou silných vlnách. Nejdříve po Vánocích, a protože to samozřejmě nedodržíme, další vlna přijde před létem. Schválně si ale vzpomeňte, jestli jste tento slib splnili, nebo to vydrželi měsíc a vrátili se do starých kolejí.

4. Vstávat brzo

Je dokázané, že dlouhé spaní není prostě zdravé. Když budete vstávat každý den ve stejnou hodinu, budete se cítit mnohem líp. Navíc když neprospíte celé dopoledne, stihnete mnohem víc věcí. No jo, jenže kdo to vydrží?

Související články

Další články