Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

4 mýty a pravdy o sexu s černochem: Víme, jak je to ve skutečnosti s tím jejich obřím nádobíčkem!

Co třeba takový Denzel Washington? Stál by za hřích?
Zdroj: profimedia.cz
Sex s čokoládovým chlapcem se stává čím dál tím víc oblíbenější a populárnější aktivitou. Co je ale skutečně pravda a jaká tvrzení jsou pouhé výmysly? My to víme!

Jak je to s tím velkým černým nádobíčkem? Je to vůbec pravda, že jsou afričtí muži vyvinutější než ti naši Frantové, nebo jde jen o kec? Tohle a další spekulace vám právě teď rozlouskneme.

1. Černoši mají větší penisy

Ano, je to pravda a nikdo s tím nic neuděláte. Průměrný černošský penis má 16,5 až 20 cm, což ovšem neznamená, že 20 cm je konečná cifra. Pokud jste tedy milovnice velkého nádobíčka, jděte na jistotu a sbalte černocha.

2. Černoši přenášejí AIDS

Ne! Přenašeči AIDS můžeme být všichni a je úplně jedno, jestli jsme černí, bílí nebo strakatí. Nejlepší bude, když budete provozovat bezpečný sex s kondomem, pak nebudete muset řešit, jaká rasa nejvíc podléhá pohlavním nemocem.

3. Jsou více vášniví

Ano, jelikož má tato rasa v těle smysl pro rytmus, jsou i v sexuální oblasti mnohem více dynamičtí a vášniví. Do sexu se vloží celým tělem, což zajišťuje i vám dokonalý prožitek. Rozhodně tím ovšem netvrdíme, že jiné rasy jsou nemehla a nudní flinkové.

4. Vydrží déle

To je skutečně pravda, ženy! Není teda na čase se zamyslet nad takovým černým zážitkem? Prý jsou k výdrži černoši lépe vybavení, což dosvědčují i zkušenosti žen na diskusních fórech. Jde ovšem o dost individuální věc, kterou neberte jako definitivum.

Související články

Další články