Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

4 magické symboly, které vám přičarují lásku

Sníte o opravdové lásce?
Zdroj: archiv
Pokud sníte o opravdové lásce, jenže pan Božský ne a ne přijít, vyzkoušejte osud malinko obejít. Přičarovat si lásku vám pomůžou tyhle 4 magické symboly.

Zařiďte si vlastní štěstí a nečekejte, až vám dokonalého prince vpustí do života osud. Existují magické symboly, které k vám budou lásku přitahovat jako magnet. Je tedy jedno, jestli tyto symboly budete nosit v kapse, nebo se jimi obklopíte v podobě obrazu nad gaučem. Snažte se mít tyto symboly neustále na očích a uvidíte, že k vám láska přijde opravdu velmi rychle.

1. Srdce

Srdce všichni známe jako symbol lásky, a proto se logicky i mezi magické symboly řadí. Můžete si pořídit řetízek s přívěskem srdce, snídat sušenky v tomto tvaru a nebo nosit trička s tímto symbolem. Prostě zařiďte, aby bylo srdce součástí vašeho dne.

2. Perly

Perly jsou drahé, vzácné a je potřeba je dlouho hledat. Přesně taková je i láska. S perlovým náhrdelníkem se vám bude pan Božský hledat o něco líp. Perly nemusí být pravé, a tak si takovými kuličkami můžete nadekorovat třeba jídelní stůl.

3. Květiny

Květy vnášejí do našich bytů radost a život, což se očekává i od osudového muže. Mějte na jídelním stole stále čerstvou kytičku a radujte se z její krásy. Díky květům pocítíte lásku ve velmi krátkém čase.

4. Ovoce

Eva snědla jablko a tím vnikl další symbol lásky. Nezapomínejte na ovoce, které je důležitým zdrojem vitaminů. Ovoce mějte na míse, nakreslete obraz s ovocem nebo čichejte ovocné aroma.

Související články

Další články