Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

4 luxusní dárky, které Andrea Verešová dostala od svého manžela. To budete závidět!

Daniel moc dobře ví, jak své manželce udělat radost.
Zdroj: Instagram
Když se řekne Andrea Verešová, tak se snad každému vybaví nejen bezchybná postava, ale také luxusní životní styl. Modelka si žije nad poměry a poděkovat za to může svému muži Danielu Volopichovi. Jen se podívejte, čím ji v nedávné době obdaroval. Budete závidět.

Slovenská kráska Andrea Verešová (35) miluje drahé věci a to moc dobře ví její manžel, zazobaný advokát Daniel Volopich (50). A jelikož je šťastný, že má takovou nádhernou manželku, tak na modelce rozhodně nešetří a často se plácne přes kapsu.

Nedávno zveřejnila Andrea fotku s károu, která stojí dva miliony korun. Vytuněný „Meďák“ nazvala miláčkem a už se stal členem rodiny. Brunetka s kočičíma očima si teď štráduje silnicí v luxusním bouráku.

Spousta lidí také Andrejce závidí její úžasnou postavu. Jenže tak to vypadá, když máte doma Power Plate a v domácí posilovně na něm můžete cvičit do aleluja.

Drahé dovolené jsou už u Volopichů běžná věc jako pro nás třeba nákup chleba. Několikrát ročně rodinka vyjede někam k moři a náležitě si užívají nejen sami sebe, ale i přepychu.

Jednou si také Andrejka řekla, že by z ní mohla být dobrá tenistka. Tak manžel neváhal, nejenže koupil drahou výbavu, ale zaplatil i osobního trenéra, který z modelky dělá druhou Petru Kvitovou. Jestli se to vyplatí, to nevíme, ale je pravda, že Andree to na kurtu opravdu velmi sekne.

A to je jen kapka v moři z toho, čím je bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (43) obklopena. Ale my jí to přejeme, k Andree ten luxus už tak nějak sedí jako hrnec na pr…

Související články

Další články