Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

4 kroky k ulovení pana dokonalého: V roce 2018 to konečně klapne!

Novoroční předsevzetí jsou jak známo k ničemu, ale když jde o lásku… Odbornice prozradila, jak to udělat, abyste věčně netrčela v nějakém polovztahu.

Jestli nic jiného, příchod nového roku je určitě dobrým odrazovým můstkem ke změně vašeho osobního života. Takže jestli už se dlouho plácáte v rutině, která vás nebaví, nebo jste zoufale dlouho single a nelíbí se vám to, zkuste se řídit radami úspěšné sexuální koučky Siobhan Copland, vybízí Daily Mail.

Kámoš s výhodami Problém u tohoto vztahu je, že kámoš s výhodami má i své nevýhody. Ta zásadní je, že plýtváte energií na místě, kde víte, že vám víc pšenky nepokvete. Kamaráda odložit k ledu (nevyhazovat, může se ještě hodit) a hurá za novými objevy.

Nebojte se experimentovat Osvoboďte se od všech předsudků a nebojte se v posteli experimentovat. „Být si sama sebou sexuálně jistá a vědět, co nás vzrušuje a baví, je jeden z nejdůležitějších bodů, jak najít nového partnera," podotýká odbornice. A trocha inspirace u porna nebo denní snění s erotickou pomůckou ještě nikdy nikomu neublížily.

Zjednodušte jim to Muži nerozumějí náznakům. Ještě jednou: muži nerozumějí náznakům. Je to divné, ale je to tak. Takže například v seznamkách nepište, co nechcete a co se vám nelíbí. Napiště tři věci, co chcete a co se vám líbí. Tak polopaticky, jak jen lze.

Rande na slepo Nebojte se toho. A neříkejte, že je to trapné. Není. „Nejedno rande naslepo zorganizované kamarádkou skončilo velkým úspěchem,“ říká Siobhan a má pravdu. Vždyť se stačí podívat na Meghan Markle. Takže štastný lov!

Související články

Další články