Na ženu jsou kladeny stále větší nároky. Krásné ženy se na nás hrnou ze všech stran. Ideály vidíme v televizi, v časopisech i na internetu. Není tak divu, že se snažíme přibližovat se těmto dokonalým ženám a podstupujeme nejrůznější zákroky, které nám k tomu pomáhají. Nemusí jít vždy o nějaké šílené zákroky plastických chirurgů. Víte, o kterých věcech ženy nemluví?

1. Zeštíhlující prádlo

Díky tomuto prádlu dokážeme vymodelovat své křivky a zmenšit konfekční velikost klidně o jedno číslo, tak proč toho nevyužít. Jen muži jsou trochu zaraženi, když vás svléknou, ale to už je pozdě na to utéct.

2. Knírek, ten nemám

Především tmavovlásky musí řešit problém s knírkem. Pokud chodíte na pravidelnou kosmetiku, je vše v pořádku. Jinak si musíte depilovat horní rty sama a to může občas dopadnout malou pohromou. Kdo by ale chtěl kníratou ženu?

3. Chlupy na prsech

Sice se to špatně poslouchá, ovšem i nám rostou chlupy na prsou, a to především kolem bradavek. Opět tu platí, že čím tmavší typ žena je, tím viditelnější chloupky jsou. V tomhle mají prostě blondýnky vyhráno.

4. Bílý chrup od narození

Zářivý úsměv patří v dnešní době k povinnosti a snad první věcí, na kterou se muži zaměřují. Pokud jste se tedy nenarodila s dokonale bílým pigmentem, jistě už za sebou máte nějaké to bělení.