Všichni dobře známe slavné pořekadlo „Lež má krátké nohy, daleko neuteče“. Ale sáhněte si do svědomí. Kdo z vás říká ve skutečnosti neustále pravdu a nikdy nelže? My jsme se podívali na zoubek celebritám a zjistili jsme, která ze slavných hvězd si ráda vymýšlí. Nad některými výmysly zůstává rozum stát.

Kim Kardashian (33): Tahle hvězda reality show Keeping Up With the Kardashians a budoucí manželka rappera Kanyeho Westa lhala svému expříteli Nicku Cannonovi, že někdy točila domácí porno. Pár let nato ale šokující páska, na níž Kim kopuluje se svým dřívějším přítelem Ray J, spatřila světlo světa a Nick se tak dozvěděl, že ho tmavovláska pěkně tahala za nos.

Whoopi Goldberg (58): Známá herečka je jednou z mála celebrit, které se dělají starší, než jsou! Na začátku své kariéry Whoopi lhala a přidala si šest let, protože ji údajně nikdo nechtěl zaměstnat. „Všichni říkali, že jsem moc mladá, tak jsem si prostě pár let přičarovala,“ nechala se tehdy slyšet herečka.

Miley Cyrus (20): Kontroverzní pěnice ještě před časem označovala svého expřítele Liama Hemswortha jako svého „manžílka“ a několikrát uvedla, že je vdaná. Kecy v kleci.

Jennifer Lopez (44): Zpěvačka s jedním z nejdiskutova­nějších pozadí světa v minulosti lhala, že se narodila v roce 1970. Když ale musela jednou na policejní výslech, byla povinna sdělit své skutečné datum narození. To je rok 1969. Trapas.