Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

4 herečky z Ulice, které by vám neměly ujít: Exotická Sára, rázná Anežka nebo plachá Eliška

4 herečky z Ulice, které by vám neměly ujít: Exotická Sára, rázná Anežka nebo plachá Eliška
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
ulice
Hlavní hrdiny nekonečného seriálu Ulice diváci televize Nova moc dobře znají. Ale i ve vedlejších rolích se objevují půvabné herečky, které by vašemu oku jistě neměly uniknout. V poslední době začíná být čím dál tím výraznější exotická kráska Sára Affašová (26), která hraje neohroženou Janu, momentálně těhotná Eliška Hanušová (26), dcera Lumíra Nykla Anežka Rusevová (34) nebo Kristýna, kterou hraje Sára Korbelová (18).
 • Sára Affašová jako Jana
 • Herečka Sára Affašová se objevila v Ulici poprvé v roce 2018 jako Jana v malé vedlejší roli. Vrátila se z Ameriky s Rozinou, kde se snažily nasbírat co nejvíce zkušeností coby modelky. Jana je krásná a nadaná dívka, která si ovšem prošla peklem.

  Podivný podnikatel Mareš Jane nejdříve nasliboval hvězdou kariéru modelky a následně se ji pokusil znásilnit. Jana se všemožně snaží, aby Mareš dostal spravedlivý trest, ale zatím to nevypadá kdovíjak dobře.

  Momentálně Jana začíná rozjíždět kariéru herečky a navíc se opět špatně zamilovala do ženatého herce s pokřiveným charakterem Saši Beka. Aby toho nebylo málo, tak válčí s tím, zda před veřejností přiznat, že je Romka, nebo ne. Postava Jany se pomalu začíná přesouvat z vedlejší role do té hlavní. Tak uvidíme, co tahle kráska ještě předvede a vyvede.

  • Eliška Hanušová jako Bára Klímová
  • Těhotná Eliška Hanušová to nemá s rolí Báry Klímové zrovna jednoduché. Její těhotenství se totiž do dějové linky Ulice úplně nehodí, ale dle slov herečky si s tím samozřejmě poradí. Bára to nemá vůbec jednoduché.

   Zatímco Janu se podnikatel Mareš pouze pokusil znásilnit, tak chudáka Báru znásilnil a ta si z toho nese trvalé trauma, které se projevuje hlavně na jejím osobním životě. Bára je velmi plachá dívka a v současné době je až po uši zamilovaná do Františka a navíc řeší blížící se soudní stání právě s Marešem.

   Bára zatím vůbec není v pozici, kdy by přemýšlela nad tím, že s Františkem dojde na větší intimnosti. Pusa je vzhledem k tomu, co se jí stalo, naprostým maximem. Jak se dál vyvine tahle dramatická vedlejší role?

   • Anežka Rusevová jako Vendula Maříková
   • Anežka Rusevová hraje sympatickou Vendulu v Ulici od roku 2016. Vendula Maříková je nemanželská dcera Lumíra Nykla. V minulosti chodila s Máriem Doubkem, což je komická postavička s dobrým srdcem, ale jejich vztah neměl prakticky žádnou budoucnost.

    Nakonec se zamilovala a vzala si řezníka Pavla Pelce. Bydlí v bytě nad bistrem, které otevřela v prostorách bývalého pekařství, kde také pracovala. Vendula měla dlouhou dobu na chlapy smůlu, ale dobrosrdečným Pavlem se to konečně zlomilo.

    • Sára Korbelová jako Kristýna Voláková
    • Koncem června roku 2018 se objevila v Ulici postava Kristýny Volákové, která zpočátku působila jako nemastná a neslaná holka od vedle. Postupem času se ale role Kristýny rozvinula a momentálně hraje v seriálu dost důležitou linku, byť jde o vedlejší roli.

     Kristýna se nepohodla se svými rozvedenými rodiči a v den dovršení dospělosti utekla z domu a začala bydlet se svým přítelem. Zatímco postupem času se vztahy s rodinou zlepšily, tak milostný život Kristýny začíná mírně pokulhávat. Jak tohle dopadne?

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy