Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

4 důvody, proč je Neymar duševní mrzák a brzy dostane do zubů

Brazilec Neymar, který patří k hvězdám Barcelony, zase dokázal, že je rozmazleným frackem, který neumí prohrávat. V nohách má poklad, v hlavě totálně vylízáno. Je to duševní chudáček a my vám řekneme proč.

Ano, Neymar je jeden z nejlepších techniků na světových trávnících. Je to kvalitní útočník a špatný člověk. Je to duševní mrzák a teď si povíme čtyři důvody, proč tomu tak je.

1. Neymar je herečka a simulant. Pořád padá při sebemenším kontaktu. Filmuje penalty a svíjí se na trávníku, jako by ho kousla kobra. Když si vymodlí faul, vyskočí jako politý živou vodou a hned si bere míč k rozehrání. Neymare, si odporný simulant a brzy tě někdo sejme.

2. Neymar neumí prohrávat. Naposledy to předvedl na turnaji COPA America. Brazílie prohrála 0:1. Mistr Neymar po utkání úmyslně trefil míčem Pabla Armera a pak hlavou udeřil střelce jediného gólu Jeisona Murilla. Brazilské nevychované děcko mohlo být rádo, že ho Kolumbijci neukopali hned na hřišti. Neymare, brzy tě někdo sejme.

3. To, že Neymar nemá respekt k protihráčům, už víme. Nemá ale respekt ani k spoluhráčům. Když Barcelona slavila vítězství v Lize mistrů, tak se málem porval s klubovou legendou Xavim. Ten by mu mohl dělat tátu. O co šlo? Neymar klubové legendě blokoval místo v autobuse. Neymare, brzy tě někdo sejme.

4. Neymar je takový chudák, že s ním nekamarádí ani hlavní šéf Barcelony a kámoš Messiho a všech, co tam něco znamenají, Marek Vít. Neymare, to ti nevadí, že tebou opovrhuje i Vít?

Související články

Další články