Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

4 důvody, proč byste se na dnešní Anděly a démony neměli v TV vůbec dívat

4 důvody, proč byste se na dnešní Anděly a démony neměli v TV vůbec dívat
Zdroj:

Ilumináti vážně nemají rádi církev a když má být tedy zvolen nový papež, unesou všechny čtyři kandidáty a hrozí, že je zabijí, a jako bonus chtějí také vyhodit do povětří celý Vatikán pomocí antihmoty, kterou ukradli v CERNu.

Jediný, kdo může církev zachránit, je samozřejmě symbolog Robert Langdon (Tom Hanks), protože ten umí číst symboly a zjistí, co mají Ilumináti za lubem.

Ilumináti jsou totiž hloupí a všechny své plány tajně prozrazují.

1. Celý ten film je naprosto příšerná slátanina

To, že děj připomíná něco, co napsal nadanější žák základní školy do svého notýsku o přestávce mezi dějepisem a matematikou, jsme už tak nějak naznačili v tom odstavci výše. Kdyby Andělé a démoni nebyla adaptace slavné knihy Dana Browna a pokračování úspěšné filmové adaptace Šifra mistra Leonarda, nic takového by nemohlo snad vzniknout ani v Hollywoodu. Jenom se tam běhá od kostela ke kostelu, fabulují se naprosto nesmyslné zakódované zprávy a není tu ani žádná pořádná akční scéna, aby se divák alespoň něčím nabažil.

2. Postavy se tam chovají poněkud retardovaně

Tom Hanks se snaží, i když ten hrůzný výtvor, který má na hlavě, člověka neustále znervózňuje, ale všechny ostatní postavy se chovají příšerně nelogicky. Například je tam zabiják Iluminátů, který docela v pohodě zabíjí policisty na potkání, ale když potká hlavní hrdiny, kteří jako jediní mohou ohrozit celé spiknutí, jenom jim pohrozí prstíčkem, že se mu nelíbí, co dělají. COŽE?!

3. Je vidět, že ten film vznikl jenom kvůli penězům

Už jsme naznačili, že za normálních okolností by nikdo nedal do tak hloupého scénáře tolik peněz, kdy museli tvůrci uměle znovu postavit spoustu míst z Vatikánu, kde nemohli natáčet, ale má to jednoduché vysvětlení. Šifra mistra Leonarda svého času vydělala podobně jako Harry Potter nebo Batman, takže se nelze divit. Bohužel je poznat, že naprosto všichni, od herců po štáb, natáčejí pouze pro ty peníze.

4. Vlasy. TY VLASY!

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy