Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

4 chyby, po kterých Meghan Markle čeká stejně KRUTÝ OSUD jako lady Dianu (†36)!

Meghan Markle by se měla mít na pozoru!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 30 fotografií
Jakkoliv teď může být Meghan Markle (36) v královské rodině vynášená do nebes, všechno může být z hodiny na hodinu jinak. Manželka prince Harryho (33) nesmí chybovat, jinak ji potká stejný osud jako princeznu Dianu (†36)!

Smrt lady Diany je i po dvaceti letech obestřena mnoha záhadami. Zahynula při nehodě po zběsilé honičce s paparazzi v Paříži, ale mnohým se to nezdá.

Už roky se spekuluje o tom, že do nečekaného skonu vždy usměvavé princezny z Walesu byla zapletena královská rodina. Hlavní slovo měl mít její někdejší manžel princ Charles (69), kterému prý tuhle smrtonosnou akci posvětila sama královna Alžběta (92).

Ať je pravda kdekoliv, přinášíme čtveřici rad, aby Meghan Markle neskončila stejně a princ Harry tak nemusel znovu plakat na hrobě svého milovaného bližního.

  • 1. Nebude dodržovat protokol

Tady už Meghan jednou zaškobrtla, když hrubě urazila královnu při nastupování do auta. Té se sice na malou chvíli objevila ve tváři chuť vraždit, pak ale roztála. Když se bude snažit, chybiček už bude jenom ubývat.

  • 2. Harry ji začne podvádět a Meghan to přijme

Stejně to měla i Diana. Charles jí začal zahýbat s Camillou, princezna se s tím smířila a sama si našla milence. Její smrt přišla záhy. A jak známo, historie se ráda opakuje. Pozor, Meghan!

  • 3. Bude mít přehnané ambice

Královská rodina je ohromný kolos, ve kterém má každý svoje místo. Překročit hranice je hrozně jednoduché, ale netoleruje se to. Kdyby náhodou Meghan měla chuť na nějaký růst dřív, než přijde správná chvíle, mohlo by ji to dramaticky ohrozit. Vždyť na trůn už se třese WilliamKate, kteří by určitě neradi viděli, že se na jejich místo dere někdo jiný.

  • 4. Pojede na dovolenou do Paříže

S trochou nadsázky se dá Paříž označit za pro královskou rodinu prokleté místo. Právě tam přišla Diana o život. Francouzské metropoli by se měla Meghan vyhýbat jako čert kříži!

Související články

Další články