Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

4 chyby, které musíte v životě udělat, abyste byla sama sebou

Ilustrační fotografie

Nikdo nerad chybuje, ale z většiny omylů, kterých se dopustíme, si můžeme vzít mnohá ponaučení a snažit se leccos si uvědomit. Udělat něco špatně nám může pomoci pochopit sebe samu a usnadnit nám život. Proto se nebojte chybovat a přečtěte si, kterými omyly byste měla během své cesty životem projít.

1. Špatný vztah

Všichni máme za sebou vztah, který neskončil dobře. Možná si to neuvědomíte, dokud vás nepodvede, nebo jste si to uvědomila již během prvního rande. Věřte tomu nebo ne, ale vztah s nesprávným chlapem pro vás může být plusem. Jedině tak totiž zjistíte, co přesně chcete a s čím se v budoucnosti rozhodně nespokojíte.

2. Důvěra v nesprávného člověka

Není to nic hezkého, ale stane se to každému. Musíte se naučit, komu můžete věřit a komu ne. Někdy je těžké odhadnout, kdo je spolehlivý a kdo ne. Když se svěříte tomu nesprávnému a on vás poté zradí, budete následně obezřetnější a budete si lépe vybírat, kdo stojí za to, aby o vás věděl víc než ostatní.

3. Marnotratnost

I když by člověk neměl zbytečně plýtvat penězi, nebojte se jednou za čas vyhodit si z kopýtka. Pokud narazíte na věc, která se vám líbí, kupte si ji. Určitě se v leckteré koupi spletete, ale o to víc si pak budete vážit peněz a jejich utrácení budete brát s větší rozvahou.

4. Prohýřená noc

Musíte brzy ráno vstávat, ale vaši přátelé vás pozvali na oslavu. Jdete s nimi, i když už předem víte, že budete v práci nepoužitelná. Rozhodně svého rozhodnutí nelitujte. Bavit se je stejně nutné jako dýchat, a když se chodit do zaměstnání nevyspalá nestane vaším pravidlem, je to v pořádku. Aspoň naleznete své hranice a příště budete vědět, v kolik odejít.

Související články

Další články