Že má gay komunita v našem malém rybníčku velký vliv, ví i spousta našich známých tváří. Snaží se z toho také vytřískat, co se dá. Jenže někdy to prostě nepadne na úrodnou půdu a jsou spíš pro smích.

Podbízejí se jim, předhánějí se v pozornosti, ale bohužel to většinou není myšleno doopravdy. Jen s vidinou výhod v šoubyznysu, získání práce či pro obdiv ostatních lidí

Které z našich celebrit jsou blízko vlivných gayů?

1. Lucie Bílá (49) Zpěvačka je známá „sluníčkovou“ povahou, kdy miluje všechny okolo. Často to jsou i homosexuálové. Ale jednoho si zvlášť oblíbila. A tím není nikdo jiný než režisér Zdeněk Troška (62). Vyznává mu veřejně lásku a podporu. A dlouho na sebe nenechalo čekat, že jí Zdenda dal role ve svých filmech. Více si o Lucii Bílé přečtěte ZDE.

2. Květa Fialová (85) Tato dáma byla vždy výstřední postavičkou. Nikdy se netajila tím, že je jí odporný sex a „normální“ chlapy nechce ani vidět. Proto se obklopila homosexuály, kteří ji milovali, nic po ní nechtěli. A Květě obdiv dělal moc dobře. Ale jednou to přepískla. Práskla před kamerami na kamaráda Vlastu Harapese (69), že je na kluky. Což tanečník nikdy nepotvrdil a k smrti se urazil. Více si o Květě Fialové přečtěte ZDE.

3. Adriana Krnáčová (54) Pražská primátorka je prošpikovaná jedním skandálem za druhým. A tak se rozhodla, že si svou pověst zlepší alespoň přes LGBT komunitu. Do světa začala zčistajasna vyhlašovat, že by párům stejného pohlaví rozhodně dovolila adopce a umožnila jim sňatky. Jenže nic není tak růžové, jak vypadá. Krnáčová si prostě honí plusové politické body. Více se o Adrianě Krnáčové dočtete ZDE.

4. Helena Vondráčková (68) Zpěvačka dokonce jednomu gay páru šla za svědka. To bylo od ní hezké gesto, potěšit kamaráda. Ale nebyl to malinko i promyšlený tah, jak být zas ve všech médiích? To jsou samozřejmě jen spekulace a Heleně bychom snad i věřili, že to udělala bez úmyslu. Více si o Heleně Vondráčkové přečtete ZDE.

5. Jaro Slávik (41) Sám vlastně může být považován za velkého příznivce homosexuálů, protože ze všech jmenovaných k nim měl doslova nejblíž. Prasklo totiž na něj, že točil gay porno. I ze špatné reklamy se snažil vytřískat co nejvíc a lidi mu to žrali. Dokonce i práce mu přibylo, když veřejně podporoval jejich sexuální orientaci. Více se o Jaro Slávikovi dočtete ZDE.

Zpravodajství eXtra.cz můžete sledovat také na Twitteru.