Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

4 blbosti o mužích a sexu, které jsou pořád považovány za pravdu!

Stále tomu my ženy věříme, i když jsou to blbosti.
Zdroj: achiv
V dnešní době, kdy se prakticky ke všem informacím dostaneme velmi rychle a snadno, máme pocit, že víme vše. Sex a vztahy jsou vůbec nejoblíbenější témata, ve kterých se každý vyzná a vše ví. Vžilo se ovšem pár mýtů, které nejsou pravdivé ani zdaleka. Tohle jsou 4 lži, kterým stále věříme.

Muži vedou! Podařilo se jim utajit pár pravd o jejich sexuálním apetitu, a tak vznikly mýty, kterým stále věříme. Když pak dojde na věc, přichází zklamání a mnoho otazníků. Ujasněme si tedy, co jsou prostě pouhopouhé lži.

1) Muži a výmluvy? To neexistuje

Není pravda, že by se muži nikdy nevymlouvali. Naopak, jsou to lenoši a často dají radši přednost spánku před žhavou nocí. Jednou z možností, proč s námi muži nespí a vymlouvají se, může být i milenka, proto nenechávejte tuto věc jen tak plavat a komunikujte o tom se svým partnerem.

2) Muž je připraven kdykoli a kdekoli

Tahle blbost se také vžila. Nevíme, kdo přišel na to, že muži jsou schopni souložit stále. Také potřebují vhodnou atmosféru a chuť. Uvědomte si tedy, že nejde o stroj, který souloží na povel, a pokud chcete po svém miláčkovi sex, pořádně ho rozpalte.

3) Sex víckrát po sobě není problém

Ano, i tahle blbost se stala další lží o mužích a jejich sexuální výdrži. Je možné, že jste už zažila partnera, kterému nedělalo problém vyvrcholit několikrát za sebou v krátké době, rozhodně se tento fakt nedá zobecnit a použít na všechny muže. Proto nebuďte naštvaná, jestli váš milý tento způsob vyvrcholení nezvládá.

4) Podle toho, kolik vystříkal, poznáme, jak se mu to líbilo

Kdo si myslí, že množství ejakulátu vám prozradí, jak dlouho neměl váš partner sex nebo jestli jste předvedla uspokojující výkon, jste na omylu. Množství ejakulátu nemá se spokojeností nic společného.

Související články

Další články