Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

3v1 u moře: Holky z oblíbeného tria si užívají v Dubaji, tohle vzkazují do Česka

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
3v1
Kamarádky z dámského tria 3v1 vyrazily společně na pár dnů na dovolenou do Dubaje a podle fotek si to tam moc užívají. Nikol Štíbrová (33) se rozhodla, že nebude po synovi Matýskovi, který odjel do Dubaje s tatínkem, smutnit doma v Dejvicích, ale vezme kámošky a vyrazí zhruba 150 km od destinace, kde si užívá moře i její synek.

Veronika Arichteva, Nikol Štíbrová (33) a Martina Pártlová spolu odjely načerpat síly do Spojených arabských emirátů, konkrétně do Dubaje. Stejnou destinaci pro dovolenou si vybral i Nikolin expartner a tatínek malého Mathiase. Nikol tedy nebyla od synka příliš daleko.

Matka na tripu

Holky si užívaly teplo, sluníčko, sladké nicnedělání a nezapomněly se také fotit. A videa i fotky začaly pořizovat už na letišti. „Už zhruba jenom třináct set selfíček z pláže a frčíme zase domů,“ okomentovala vtipně společný snímek z pláže Nikol.

„Po Matesovi se mi začíná lehce stejskat, ale ze spolehlivých informačních zdrojů vím, že se mu o 150 km dál daří dobře. Přes den obchází stoly a odhání prý lidem od jídla mouchy a večer je králem tanečního parketu a lvem salonů. Za pár tejdnů si moře střihnem spolu, takže si du užívat lehátko. Předležet se dopředu,“ pokračovala Nikol, která kolem Vánoc prozradila, že má nového partnera.

Pozdravy do Čech

Martina Pártlová okomentovala fotku na svém profilu „Majne líbe médchen mit brejlen und špeken… ne děvuchy, netočíme nový video, jen se tu válíme, žereme a chytáme bronz…,“ napsala zpěvačka, která je momentálně single a ještě před pár dny se slunila na pláži v Thajsku.

Herečka Veronika Arichteva také poslala pozdrav do Čech, konkrétně manželovi. „Ahoj Bisi, mám se dobře. Jsem tu hodná. Po chlapech nečumim. Jídlo dojídám. Kalhotky nosim. Víno tu nalejvaj asi bez alkoholu, jinak si neumim vysvětlit, že nemáme s Marťou dneska kocovinu. Praktikantky jsou na mě taky hodný,“ napsala k vysmáté fotce v plavkách.

Související články

Další články