Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

3v1 drží stále při sobě: Bylas naprosto geniální, chválí Pártlová herecký výkon Arichtevy

+ Dalších 30 fotografií
obdiv
Tady o velkém přátelství není pochyb. Nerozlučná trojka Martina Pártlová (40), Nikol Štíbrová (32) a Veronika Arichteva (33) jsou velkými kamarádkami i v momentě, kdy stojí mimo kameru. I při práci na oddělených projektech jsou si oporou. Před pár dny se byla Martina podívat na Veroniku, která momentálně ztvárňuje jednu z hlavních postav ve hře Zimní pohádka v rámci Letních shakespearovských slavností, a zpěvačka neskrývala nadšení.

Tradiční Letní shakespearovské slavnosti letos uvedly do svého repertoáru hru Zimní pohádka, ve které hraje jednu z hlavních rolí herečka Veronika Arichteva. Ta ve hře o lásce a zradě ztvárňuje Perditu, dceru sicilského krále Leonta.

Veronika se zkoušení hry pečlivě věnovala a podle reakcí diváků padla její píle a snaha na úrodnou půdu. Učení se textu, který je však napsán blankversem, není nic jednoduchého. To ocenila i její kamarádka a parťačka z tria 3v1 Martina Pártlová, která se na představení pod širým nebem přišla podívat.

„Já jsem dneska viděla Verunku a byla naprosto geniální… holka ty ses mi vyhrála, plakala jsem, smála jsem se… jsem na Tebe tak strašně pyšná… klobouček…,“ vystřihla Martina veřejně poklonu své kamarádce.

Pořad 3v1 na internetové televizi OneTV si oblíbily tisíce fanoušků. Nad vtipnými scénkami, kterými se Nikol, Martina a Veronika mimo jiné proslavily, se vždy pobaví davy lidí, které netrpělivě očekávají, s čím tyto smyslem pro humor oplývající ženy přijdou příště.

Mohlo by vás zajímat

Další články