Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

3Bobule budou mít premiéru už v červnu: V březnu ji nedovolila pandemie koronaviru

3Bobule budou mít premiéru už v červnu: V březnu ji nedovolila pandemie koronaviru
Zdroj: Bioscop
+ Dalších 20 fotografií
premiéra
Film 3Bobule režiséra Martina Koppa měl mít premiéru 12. března letošního roku. Přesně v tu dobu ale vypukla pandemie koronaviru a všech 180 kin, kde byl snímek připraven k promítání, zavřelo. Producent filmu Tomáš Vican a distribuční společnost Bioscop teď nově vybrali termín 25. června a doufají, že tentokrát už se film z vinařského prostředí k divákům opravdu dostane a bude rozdávat radost.

„Doufáme, že léto začne už 25. června v kinech a také v našich duších,“ svěřil se producent snímku 3Bobule Tomáš Vican. Vše ale samozřejmě záleží na dalším vývoji uvolňování a na nařízeních vlády. „Zatím vycházíme z toho, že nařízení budou vůči divákům čím dál víc vstřícná. Na konci června už snad bude dobře. A dobře bude, až budeme moct jít do kina,“ dodal Vican.

Náhradní termín měl producent Tomáš Vican v hlavě už ale od poloviny března. „Hned po vypuknutí korona hysterie jsme avizovali, že tušíme, že bychom mohli přijít s obnovenou premiérou Bobulí v červnu. Červen máme na krku, tak jsme se to rozhodli splnit. Samozřejmě ale počkáme na to, jak budou pokračovat uvolnění od vlády a dalších úřadů. Pokud zůstane povoleno 100 lidí v kině a sezení ob řadu, tak to asi postrádá smysl,“ vysvětlil Vican. „Chytřejší budeme po 25. květnu, potom tuto informaci potvrdíme,“ dodal.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy