Šokující přiznání přinesl deník Daily Mail, který informoval o traumatickém sexuálním zážitku Johna A. Rawlingse. Čtyřiapadesátiletý muž se přiznal, že neměl pohlavní styk od svých osmnácti let, což je přesně 36 let. Někdo nemá sex z náboženského přesvědčení, jiný se bojí otěhotnění a někoho to prostě jen nebaví.

John je ovšem poznamenám z traumatického zážitku svého poprvé. Před 36 lety měl John rande se svou přítelkyní. Krásný večer při svíčkách s filmem a vínem skončil i prvním sexuálním zážitkem. Až do teď by se příběh moc nelišil od běžného prvního sexu.

Co ovšem ráno čekalo mladého chlapce, to by nikdo netipoval. Dívka ho obvinila ze sexuálního zneužití a John tímto traumatem trpí dodnes. Zážitek je pro něj tak negativní, že se rozhodl od té doby sex nemít.

John se živí tím, že pomáhá lidem shánět práci a považuje se v oboru za úspěšného. Co se týče sexuálního života, tvrdí o sobě, že je sapiosexuál. Což je označení pro člověka, kterého více než cokoli jiného přitahuje inteligence partnera. Může to znít jako klišé, ale sapiosexuálové si vybírají své protějšky nikoli podle fyzické přitažlivosti, ale podle inteligence. Fyzická přitažlivost totiž při výběru partnera nepředstavuje zdaleka jediné kritérium.

Přesto, že je otevřen ženám, rád je poslouchá a radí jim s prací, zůstává stále sám a nehodlá na tom nic měnit. Myšlenky na sex v něm vyvolávají děsivé pocity a nechuť. Čistě biologickou sexuální potřebu řeší John pravidelnou masturbací, dodává ovšem, že nikdy by se nedíval na porno, protože je to nechutné a vůbec ne vzrušující.

Daily Mail také uvádí, že muž vymazal ze svého života vše, co se sexu a blízkosti těl podobá, a tak i obyčejné obejmutí je pro něj nepředstavitelné. Sám John tvrdí, že ženy miluje, má spoustu kamarádek, se kterými se ovšem místo sexu oddává hodinovému konverzování nad kávou. Ženy jsou pak stejně spokojené jako po orgazmu, protože milují, když je někdo poslouchá.