Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

36 dní od rozchodu Dara prolomila mlčení: Co prozradila, vás překvapí!

Dara se rozhodla promluvit!
Zdroj: profimedia/Instagram
+ Dalších 41 fotografií
Jeden z nejsledovanějších párů šoubyznysu jak u nás, tak na Slovensku pouze před 36 dny oznámil rozchod. Vztah déle než rok nefungoval a nakonec oba uznali, že se vzájemně odcizili. Dara (45) se rozhodla ale prolomit mlčení a přiznala, jak to má se vztahy i to, že se s Rytmusem nadále schází a stěhování je v nedohlednu. PROČ?

Poslední dny se nemluví o ničem jiném než o novém vztahu Patrika Rytmuse Vrbovského a moderátorky SuperStar 2018 Jasminy Alagič. Teď se ale rozhodla otevřeně promluvit i expartnerka slovenského rappera Dara Rolins. Jedná se o náhodu, nebo teď promluvila právě kvůli novému vztahu Rytmuse?

Zpěvačka prozradila, že se nadále s Rytmusem vídají, jsou v kontaktu a dokonce se vůbec neodstěhoval: „V pátek jsme se viděli. Stavil se doma, dali jsme si kafe a pozdravil se s mojí dcerou Laurou. Jsme spolu v kontaktu. V domě se nezdržuje, ale pořád se neodstěhoval. Má tam své věci a neřešíme to,“ přiznala Dara pro web cas.sk.

„Vše budeme řešit nějak výhledově. Rozhodně nás to netrápí a ani netlačí, nemám pocit, že teď musím všechno vyházet. Až bude čas, tak se zabalí sám.“ Zpěvačka se rozhodla promluvit i o nových objevech a vztazích, jak to tedy vypadá?

„Myslím si, že všechno chce svůj čas. Myslím, že pokud něco přijde, tak to přijde, pokud ne, nebudu to tlačit. Možná se to stane za rok, možná třeba dřív, ale myslím si, že určitě o tom budete vědět,“ dodala Dara s úsměvem na rtech.

Dara také popsala, jak to nese její dcera Laura, která je ale podle slov zpěvačky rozumná a všímavá na svůj věk a pochopila to. Respektuje rozhodnutí dospělých a pro ni Patrik ze života neodešel. Pořád navštěvuje jejich dům, kde společně žili, nadále spolu komunikují, jako by se nic nedělo.

Související články

Další články