Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

34kilová Angelina Jolie na pokraji sil: Emoční troska, která žije jen z kostek ledu!

Je snad Angelina Jolie nemocná?
+ Dalších 75 fotografií
Nejenom fanoušci si v poslední době všímají toho, že Angelina Jolie (43) není zrovna ve své nejlepší formě. Na herečce se neblaze podepsal rozvod s Bradem Pittem (54) a jejich neutuchající pře o děti. Ještě před pár lety platila Angelina za jednu z nejžhavějších žen světa. V současné době vypadá jako kostřička neštěstí. Můžou za to opravdu pouze problémy kolem rozvodu a rodiny, nebo je za tím nějaká vážná nemoc?

Angelinou Jolie to v poslední době nevypadá vůbec dobře. Před několika měsíci se mělo dokonce mluvit o tom, že herečka začala opět trpět anorexií. Přitom ještě před pár lety byla hollywoodská kráska považována za jeden z největších sexsymbolů současnosti.

Jenomže v roce 2005 se zamilovala do Brada Pitta, který byl v té době ženatý s Jennifer Aniston. Mezi oběma okamžitě přeskočila jiskra a byla to láska jako trám. Brad se rozvedl a veškerou svoji pozornost směřoval k Angelině.

Bohužel jejich vztah nevydržel a v současné době je pár v rozvodovém řízení. O Angelině je známo, že se momentálně více věnuje charitě a pomoci dětem než herectví. Nejvíce ji však ničí rozvod s Bradem a nekonečné tahanice o děti.

Poslední zprávy nezní vůbec optimisticky. „Angelina přestala skoro úplně jíst a váha jí klesla na 34 kilogramů. Je z ní emoční i fyzická troska, je jen otázkou času, kdy zkolabuje,“ svěřil zdroj americkému magazínu Star.

„Doslova žije jen z kostek ledu a je tak vychrtlá, že už ani nemá napnutou kůži a kosti se jí div nelámou. Potřebuje pomoc, a to hodně rychlou,“ dodal. Je opravdu Angelina natolik vykolejená z rozvodu, že je na tom psychicky tak špatně, nebo ji sužuje nějaká vážná nemoc?

O nemoci se totiž hovořilo už několikrát a nejenom o anorexii. Žádné spekulace ovšem nebyly nikdy potvrzeny. Angelina by se měla každopádně dát co nejrychleji dohromady, protože to s ní nemusí dopadnout dobře.

Mohlo by vás zajímat

Další články