Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

33 nejdojemnějších fotografií z posledního rozloučení s pěveckou legendou Karlem Gottem

+ Dalších 30 fotografií
fotogalerie
S pěveckou legendou, která nemá u nás ani ve světě v současné době konkurenci, se loučí fanoušci z celé republiky i sousedních států. Na veřejné rozloučení s Karlem Gottem (†80), které se koná celý pátek v Paláci Žofín na Slovanském ostrově v Praze, dorazily desítky tisíc lidí. Podívejte se na více než třicet nejsilnějších fotografií ze dne, kdy dala veřejnost Mistrovi své poslední sbohem.

Informace, kterou si nikdo nepřál slyšet, obletěla svět minulou středu 2. října v dopoledních hodinách. O smrti svého manžela informovala Ivana Gottová a od té chvíle se začalo připravovat velkolepé rozloučení, kterého je Český slavík hoden.

To, že lidé Karla Gotta skutečně milovali, dokazuje fakt, že se s ním přijely rozloučit stovky tisíc fanoušků ze všech koutů Evropy. Nejvěrnější z nich dokonce dorazili k Paláci Žofín už ve čtvrtek večer a přečkali tam chladnou noc. Sál se otevřel přesně v osm hodin ráno a od té doby ke zpěvákově rakvi proudí davy truchlících fanoušků. Rakev obklopenou bílými květinami zdobí obrovské srdce vyrobené z rudých růží od Karlovy manželky Ivany. Na bílé stuze stojí krásný vzkaz „Miluji tě navždy, tvá Ivana“.

Sálem se linou Karlovy hity, skrze které je slyšet nářek a pláč. Miláček publika Karel Gott by si takové rozloučení jistě přál a s tím, jak ho tým kolem Ivany Gottové spolu s ní připravil, by byl určitě spokojený.

Podívejte se do galerie na 33 nejdojemnějších fotografií, které v tento smutný den pořídili naši fotografové. Průběh celé akce sledujeme, podívejte se, jak rozloučení minutu po minutě probíhá.

Mohlo by vás zajímat

Další články