Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

33 let od tragického úmrtí Petra Sepéšiho: Co zpěvákovi jeho přítelkyně Iveta Bartošová nikdy neodpustila?

Populární zpěvák Petr Sepéši zemřel 29. července 1985 ve věku
pětadvaceti let.
+ Další 2 fotografie
Je tomu přesně třiatřicet let, kdy hudební svět opustila hvězda československé populární hudby Petr Sepéši. Osudným se mu stal železniční přejezd ve Františkových lázních, kdy se rozhodl zariskovat a jel na červenou. Jeho smrt doživotně poznamenala zpěvačku Ivetu Bartošovou, která jej velmi milovala. Zároveň ji ale trápily jeho zálety.

Když se před 33 roky Petr SepéšiIvetou Bartošovou (52) vrátili z turné po Sovětském svazu, oba se vydali ke svým rodičům. Iveta jela do Kopané, Petr mířil ke své matce do Aše ve staré Škodě 100, kterou si za necelých pět tisíc koupili s Bartošovou dohromady.

Tragická událost jej potkala na železničním přejezdu u Františkových lázní. Tam jeho vůz zachytil vlak a táhl jej desítky metrů. Pětadvacetiletý zpěvák byl na místě mrtvý.

Z úmrtí své lásky se Bartošová údajně nikdy nevzpamatovala, a to i přesto, že jí byl Sepéši mnohokrát nevěrný. Když se oklepal z prvotní zamilovanosti, hned se poohlížel jinde. Zakrátko měl pověst velkého sukničkáře, jehož postelí prý prošel nespočet fanynek.

Ačkoliv o zpěvákovi Iveta mluvila jen v superlativech, údajně mu nikdy neodpustila nevěru, při které jej nachytala v garsonce. Mrzelo ji pak, že se kvůli jeho tragickému úmrtí nestihli usmířit, a podle slov Josefa Rychtáře (60) to způsobilo její problémy s nedůvěrou v lidi a rovněž to, že jim neuměla odpustit.

Sepéšiho pohřeb byl obrovskou událostí a do Aše dorazily přes tři tisíce fanoušků. Nechyběla na něm ani Iveta, na které byly znát stopy psychického zhroucení. Je ironií osudu, že zpěvačka devětadvacet let po Sepéšim ukončila svůj život rovněž na kolejích v pražské Uhříněvsi.

Mohlo by vás zajímat

Další články