Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

33 fotek podivných dvojčat Hanky a Moniky: HamoTwins se zasekly v 80. letech

Zdroj: IG: @hamotwins
+ Dalších 29 fotografií
Galerie
Hanka s Monikou jsou identická dvojčata, která vzbuzují v lidech rozporuplné pocity. Obě vypadají, jako kdyby se zasekly v minulosti a bez sebe nedají ani ránu. Stejné oblečení, účes, líčení, nehty, boty, názory... Jako kdyby byly jedna osoba rozdělena do dvou těl. Podívejte se do galerie, možná od holek nebudete moci odtrhnout oči.

Dvojčata pocházejí ze Šumperka v Olomouckém kraji. Hance a Monice je 31 let a bez sebe v rámci možností neudělají ani krok. Kromě práce jsou neustále spolu, chodí na nákupy, procházky, na večírky. Obě jsou neustále pozitivně naladěné, užívají si života a vidí v té druhé největší oporu.

Jak je vidět i na fotkách, nosí neustále stejné oblečení, mají i sladěné nehty a účes. Jako, kdyby vedle sebe jedna z nich nosila zrcadlo…

Děsivá dvojčata

HamoTwins jsou na Instagramu známá česká dvojčata, na která se dívat dá, ale postupně vás to začne děsit. Mají necelých 10 000 sledujících, ale mluví o nich mnohem víc lidí. Holky se ve volném čase věnují herectví a focení a rozhodně by jim nebylo proti srsti, kdyby je někdo oslovil pro nějakou roli.

Od fandů dostávají dárky v podobě šperků, květin nebo sladkostí, opět obě dostanou úplně stejný kousek. Jejich fanoušci se také často ptají na to, jak jim je, když jsou bez sebe, jakého chtějí přítele, nebo zda jim nevadí, že si je lidé pletou. Fotky a odpovědi naleznete v galerii.

Související články

Další články