Před pár dny jeden anglický plátek zveřejnil informaci, že se manželství Ozzyho Osbourna (64) a jeho ženy Sharon (60) po 31 letech rozpadlo. Jako údajné důvody médium uvedlo, že se pár už nemůže vystát a že se od sebe oba odstěhovali. Dokonce se prý pár přestal stýkat úplně.

Po těchto informacích se strhla obrovská hysterie a všechna média se začala zajímat o to, jak moc jsou informace pravdivé. Ozzy s manželkou Sharon museli vydat oficiální prohlášení, že je s jejich manželstvím vše v pořádku.

Mluvčí rodiny potvrdil, že Sharon, která je s Osbournem tak dlouho a přežila jeho nejšílenější období, sice momentálně bydlí v hotelu, ale je tam pouze z pracovních důvodů.

A Ozzy není doma vůbec, protože právě startuje turné se svou kapelou Black Sabbath. To nic nemění na tom, že mylnou informaci o konci jejich manželství opsala od Britů snad všechna bulvární média na světě. Sám mluvčí rodiny ale připomněl, že Ozzy a Sharon bývají poměrně často dlouho od sebe, pokud je rozdělí pracovní povinnosti.