Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

30 nejkrásnějších fotek ze svatby prince Harryho a Meghan Markle

Přinášíme vám ty nejkrásnější momenty ze svatby.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 27 fotografií
Není tomu dlouho, co si své ANO řekli princ Harry (33) a Meghan Markle (36). Ze zamilovaného párečku šílí celá Británie. Kromě nespočtu zvědavců, kteří stáli kolem zábran, bylo na svatbě na šest set pozvaných hostů, mezi nimi nechyběly světové celebrity. Samotný obřad byl skutečně nádherný. Přinášíme vám 30 nejkrásnějších fotek z události, která byla letos tou nejočekávanější.

Svatba, na kterou všichni netrpělivě čekali, už je za námi. Meghan Markle (36) si skutečně vzala svého vysněného prince… prince Harryho. Obřad byl dlouhý a honosný. Atmosféru mu dokreslovali hráči na smyčcové nástroje i přepychové outfity přítomných hostů.

Meghan na sobě měla šaty od britské návrhářky francouzského módního domu Givenchy Clare Waight Keller a vypadala v nich úchvatně. Jak moc úchvatně? To můžete zjistit v naší fotogalerii. Přinášíme vám 30 nejlepších fotek ze svatby Meghan a Harryho.

Mohlo by vás zajímat

Další články