Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

30+ nejdojemnějších fotek: Smrt Pechy (†74) po letech spojila BOLKA se CHANTAL!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 68 fotografií
Galerie z pohřbu
S minulý týden zesnulým Jiřím Pechou (†74) se v úterý rozloučili kromě rodiny a kamarádů i herečtí kolegové nejenom z Brna. Mezi desítkami známých tváří na smutečním obřadu nejvíc vyčnívali exmanželé Bolek Polívka (69) a Chantal Poullain (62). Je krutou ironií osudu, že je znovu svedla dohromady zrovna smrt milovaného přítele.

Dát poslední sbohem Jiřímu Pechovi (†74) alias andělovi z legendárního Dědictví aneb Kurvahošigutntág přišly stovky smutečních hostů. Do brněnského krematoria se v pondělí sjely i desítky hereckých hvězd v čele s Bolkem Polívkou (69).

Toho Pecha upřímně považoval za nejlepšího kamaráda a nejinak tomu bylo i z Polívkovy strany. Bohuš z kultovní komedie, v níž mu Pecha zakázal říkat slovo k*rva, se na pondělním pohřbu setkal s bývalou manželkou Chantal Poullain (62).

S herečkou francouzského původu se sice vídá, protože spolu mají syna Vladimíra Polívku (29), jenž rovněž dorazil, zůstává však ironií osudu, že jejich cesty znovu spojil zrovna pohřeb milovaného přítele.

V zástupu dalších smutečních hostů nemohl chybět Miroslav Donutil (68), představitel seriálového Lumíra Nykla z Ulice Václav Svoboda (55), Arnošt Goldflam (72) nebo Oldřich Navrátil (66).

„Já ani nevím, co mám říct. Jsem dojatý,“ řekl sklesle Navrátil, který se pak polibkem na tvář rozloučil se Chantal. Ta se stejně loučila i s Polívkou.

Po obřadu v brněnském krematoriu se měli někteří truchlící přesunout ještě do Divadla Husa na provázku, kde Pecha dlouhá léta účinkoval.

Související články

Další články