Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

30 minut jej dělí od tragické smrti: Fanoušek vyfotil Paula Walkera, jak si sedá do červeného Porsche

Zdroj: reprofoto Daily Mail
+ Další 2 fotografie

Zpráva přišla jak blesk z čistého nebe. V sobotu večer se v Los Angeles stala krutá autonehoda, červené Porsche vyletělo kvůli vysoké rychlosti ze silnice a narazilo do sloupu veřejného osvětlení a pak do stromu. Vůz se po nárazu vznítil a lidé z okolí se snažili pomoci dvěma mužům, bezvýsledně. Oba ve voze uhořeli.

Do nedělního rána se probouzel už šokovaný svět, hlavně ten filmový. Na sedadle spolujezdce seděl oblíbený herec Paul Walker (†40), hvězda filmů Rychle a zběsile Otec rodiny, pro kterého truchlí žena a patnáctiletá dcera, hollywoodští kolegové a filmoví fanoušci.

Jen půl hodiny před strašlivým koncem ho svým mobilem zachytil jeden z Paulových obdivovatelů, herec ještě pln života a nadšení, evidentně v dobré náladě, sedá do červeného Porsche GT, které řídí jeho přítel. Oba mají namířeno na charitativní akci na pomoc lidem zasaženým tajfunem na Filipínách, nikdy už nedojedou, příliš krutá smrt si dává načas jenom 30 minut od odjezdu z místa pořízení poslední fotografie pohledného herce, konsternovaní milovníci akčních filmů zůstávají jako opaření.

Walker natáčel sedmé pokračování série Rychle a zběsile, co se nyní bude po jeho smrti dít, na to ještě nedokáže nikdo odpovědět. Už nyní ale prosakují na veřejnost spekulace, že Paulova smrt se promítne i do děje. Bohužel.

Související články

Další články