Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

30 let od premiéry Mlčení jehňátek: Jak se změnili Hannibal, Buffalo Bill a Clarice

Zdroj: 1991 Orion Pictures Corporation
+ Dalších 9 fotografií
výročí
Možná tomu neuvěříte, ale letos je to už 30 let od odvysílání premiéry hororového dramatu Mlčení jehňátek. Nejenže je na nových filmech vidět onen obrovský rozdíl mezi filmařinou tehdy a dnes, ale také s filmem zestárli i hlavní hrdinové. Jak dnes vypadají Jodie Foster (58), Anthony Hopkins (83) a Ted Levine (63)?

Stárnutí člověk nezastaví a zub času se podepisuje na každém, kdo vybírá přirozenou cestu. Když se však dnes podíváte na Jodie Foster, která v oblíbeném hororovém dramatu Mlčení jehňátek ztvárnila studentku akademie FBI Clarice Starling, možná uvidíte jen pár vrásek navíc a šediny. Jodie je stále velmi krásná a rozhodně nevypadá na svůj věk, a to se blíží k šedesátce.

Totéž se sice nedá říct o legendárním Hannibalu Lecterovi. Anthony Hopkins je na tom o poznání hůře, neboť letos na konci roku oslaví 84. narozeniny. Věk ho však před ničím nezastaví a jeho letité zkušenosti a úžasné herecké výkony mu stále otevírají dveře k novým příležitostem.

Herec Ted Levine, představitel masového vraha Buffalo Billa, který své oběti stahoval z kůže, je však snad úplně jiný člověk. Minimálně s knírkem, který nosí v seriálu Psychiatr, byste jej rozhodně jen tak nepoznali.

Na hlavní tři hrdiny oblíbeného hororu se můžete podívat do galerie. Který z herců se podle vás změnil za posledních 30 let nejvíc?

Související články

Další články