Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

30+ fotek ze ŽLUTÉHO POHŘBU Dana Nekonečného: OBŘÍ SHOW a ex Kardová s Abbasovou!

Zdroj: eXtra.cz, Profimedia.cz
+ Dalších 44 fotografií
Velká galerie
Česko se rozloučilo s Danem Nekonečným (†52), kterého zabil infarkt. Ministra rozkoše doprovodili na druhý břeh nejbližší přátelé, kolegové z branže i fanoušci. Krematorium v pražském Motole rozzářily barvy duhy, černé oblečení rodina na pohřbu zakázala. Po průvodu, který odstartoval od Nekonečného domku v Řeporyjích, se poslední rozloučení za zvuků latinskoamerických melodií proměnilo v obří taneční show.

Přesně takhle si Dan Nekonečný musel svůj pohřeb představovat. Pestrobarevné kostýmy, bujará atmosféra a slzy jen zřídkakdy. Blízcí příbuzní, přátelé, fanoušci i bývalé lásky se s ministrem rozkoše rozloučili v krematoriu v pražském Motole.

Už po dvanácté odstartoval z Řeporyjí, kde Nekonečný zemřel, zářivě žlutý průvod. Přes Kavalírku v Košířích, jež byly dlouhá léta Danovým domovem, doputoval až k obřadní síni. Tam dle očekávání nezazněly smuteční tóny, ale nahlas se rozezněly latinskoamerické melodie. A místo pláče se desítky lidí roztancovaly.

Mezi smutečními hosty nechyběla Nekonečného poslední partnerka Zuzana Kardová, se kterou vychovával její dceru Terezu. Danově sestře Lence pomáhala zařizovat pohřeb. Dorazila i další expřítelkyně Lejla Abbasová, zdrcená Eva Pilarová nebo člen kapely Maxim Turbulenc.

Poslední rozloučení bylo plně podřízeno tomu, co měl Dan Nekonečný v životě nejradši. Ani datum nebylo vybráno náhodně, zpěvákovým nejoblíbenějším číslem totiž byla čtyřka. Smuteční obřad tak symbolicky začal ve 14 hodin a 14 minut.

Související články

Další články