Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

30 fotek NEJŽHAVĚJŠÍ POLICISTKY světa! Tohle tělíčko je teď k mání!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
Sexy galerie
Nejkrásnější policistka světa je po deseti letech single! Kočička Adrienne Koleszár (34) z německých Drážďan dostala kopačky od přítele, který přestal zvládat její slávu. Kromě toho, že blondýnka nasazuje zločincům želízka, je totiž také hvězdou televizní reality show Fitness Diaries. Podívejte se na její nejžhavější fotky!

I ten největší světec zatouží při pohledu na Adrienne Koleszár (34) spáchat alespoň tři těžké zločiny. A pak doufat, že ho přijde zatknout právě nejkrásnější policistka planety.

Koleszár byla dlouhou dobu zadaná. S přítelem spolu vydrželi dlouhých deset let a už přemýšleli o dětech. Zlom ale nastal, když Adrienne začala účinkovat v reality show Fitness Diaries na televizi Sixx. Partner její slávu neunesl a musel vztah ukončit.

Nejdokonalejší tělo v uniformě je tak znovu k mání. Ještě předtím, než vyrazíte do Drážďan porušovat zákony, se ale mrkněte do galerie, jak to Adrienne sluší v plavkách a nejenom v nich!

Související články

Další články