Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

30 fotek ke 30. narozeninám: Z nesmělého klučíka z Ulice se Štáfek proměnil v drsného chlapa

30 fotek ke 30. narozeninám: Z nesmělého klučíka z Ulice se Štáfek proměnil v drsného chlapa
Zdroj:
+ Dalších 26 fotografií
galerie
Jakub Štáfek oslavuje kulaté narozeniny. Úderem dnešní půlnoci vstoupil do klubu třicátníků. Hereckou kariéru začal už v mládí a na kontě má řadu úspěšných inscenací. Z nekonečné Ulice se vypracoval až na Vyšehrad.

Jakub Štáfek se krom herectví věnuje režírování. Také je scenáristou a hodně se věnuje sportu. Miluje fotbal, kterému se 7 let věnoval závodně, a v oblibě má i lyžování. Všechny hodně nadchlo, když se ukázal v kleci, kde předvedl své schopnosti jakožto zápasník smíšených bojových sportů (MMA). Vystudoval Odbornou střední soukromou školu umění a managementu v Praze - Vokovicích, kde odmaturoval v roce 2008.

Kariéra

Štáfek měl k herectví blízko už jako malý kluk. V dětství spolupracoval s Divadlem Radar a poté přišla jeho první velká role. V roce 2005 byl obsazen do role Matěje Jordána v nekonečném seriálu Ulice, který se vysílá na televizní stanici Nova Když začal v seriálu účinkovat, bylo mu pouhých 15 let.

V roce 2012 jsme ho mohli vidět ve snímku Probudím se včera, kde si zahrál po boku Jiřího Mádla. Společně s ním se pak objevil i ve filmu Padesátka, který měl premiéru v roce 2015.

Dalším jeho velkým úspěchem, a zřejmě i tím největším, byla role v seriálu Vyšehrad, který i sám režíroval, přičemž do vedlejších rolí obsazoval kolegy z Ulice. Štáfek se v seriálu představil jako mladý a nadějný fotbalista, který však propadl slávě a namísto fotbalu holdoval alkoholu a omamným látkám. Julius "Lavi" Lavický doslova udělal díru do české seriálové scény. Seriál dodnes sklízí úspěch a u diváků si získal ohromnou oblibu. Pokud jste Vyšehrad neviděli, rozhodně byste ho měli zhlédnout, protože o hodně přicházíte.

Od roku 2017 působil v seriálu Specialisté, kde pro změnu bojoval na straně spravedlnosti. Ztvárnil roli policisty a diváci si ho náramně vychvalovali. Jeho nejnovější inscenací je krimikomedie Případ mrtvého nebožtíka, kde se opět objevil v roli policisty.

Dnes Jakub Štáfek oslavuje kulaté třicáté narozeniny. Podívejte se do fotogalerie a pohlédněte na to, jak šel čas s oblíbeným hercem, kterého vídáme na obrazovkách už dlouhých 15 let.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy