Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

3 životní osudy hvězd filmu Top Gun: Skok z mostu, sekta a utajovaná orientace

Skok z mostu, pekelná sekta a utajovaná homosexualita!
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Americkému filmovému dramatu už táhne na Kristova léta. Když legendární film Top Gun z roku 1986 přišel do Československa, málem zbořil kina. A nejenom je. Nikdo příliš neví, že lidi, kteří za filmem stáli, potkaly pořádně trpké životní osudy.

Skok z mostu, pekelná sekta a utajovaná homosexualita! Když se řekne Top Gun, málokdo by si americký filmový hit spojil s těmito slovy. Jenže je to tak! Tady jsou tři tragédie osobností ze snímku, se kterými se život rozhodně nemazlil.

  • 1. Sebevražda režiséra

Režisér Tony Scott, který měl na kontě kromě Top Gunu třeba i snímek Policajt z Beverly Hills 2, spáchal sebevraždu 20. srpna 2012. Zabil se skokem z mostu na jihu Los Angeles. Přímo na mostě zaparkoval svůj vůz a pak skočil. Ke smutnému ukončení života ho dohnal neoperovatelný nádor na mozku.

  • 2. Ve spárech scientologie

Tom Cruise, hlavní hrdina Top Gunu, se stal členem nechvalně proslulé sekty, která se sama prohlašuje za církev, ve stejném roce vzniku filmu. Tedy v roce 1986. Ke scientologům ho přivedla herečka Mimi Rogers. Tu si o rok později vzal a v roce 1990 se rozvedli. Cruise pak do sekty zlákal i manželku Katie Holmes, kterou si vzal v roce 2006 a s níž má dceru Suri. Oběma se po dlouhých tahanicích podařilo sektu opustit.

  • 3. Půlka života ve lži

Dvakrát byla vdaná a má dvě dcery. Nekonečná řada jejích milostných vztahů skončila ve všech případech nezdarem. Kelly McGillis trvalo 51 let, než se v roce 2009 konečně přiznala k pravé sexuální orientaci. Herečka přiznala, že je lesbička, a konečně mohla vydechnout. Celý život ve lži určitě nemohl být žádný med.

Související články

Další články